Bayan Arkadaş Bul

Zengin bayanlarla tanış

Zengin bayanlarla tanış, evlilik sitemizde Zengin bayanlarla tanış başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Zengin bayanlarla tanış başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Zengin bayanlarla tanış

3.33

Herkese Merhabalarlar arkadaşlar. Cansu benim adım. Evlenmek isteyen zengin bayanlar içindeyım. Kendimle alakalı pek detay vermeyeceğim aslında mesaj attığınız zaman konuşmak daha iyi olacaktır. Yaşım 32. Kendime ait bir iş yerim var. Durumum gayet iyi yani. O halde neden buradasınız diyeceksiniz? Evet buradayım çünkü gerçek hayatta görüştüğüm insanlar beni hep param için sevdi. Evet doğru param olabilir, zengin de olabilirim fakat gerçek aşkı bulmak için buradayım. Umarım anlıyorsunuz beni.

Bundan önce hiç evlenmedim. Bazı arkadaşlıklarım oldu. Ama dediğim gibi hem kısa sürdü hem de istediğim şeyi bulamadım. Ben aşk arıyorum arkadaşlar. Gerçek bir aşk ama. Bu hususta lütfen sınırlarınızı zorlamadan bana yazınız. Yani sohbetin bir boyutu olmadı. Zaten aradığım aşk tamamen saygılı ve hassas insanlardadır bunu çok iyi biliyorum. Evlenmek isteyen zengin bayanlar hususunda arayış içinde olanların bana yazması yeterli yani.

Yaşamım boyunca çalışmayı hep sevdim. Yanımda da kuvvetli bir erkek olsun istedim. Var biliyorum ama umarım ki bu hususta benimle ciddi düşünecek insanlar da çıkacak karşıma. Ya buradan veya gerçek hayattan artık fark etmez. Görüşmeden önce hayattan beklentilerinizi söylemenizi istiyorum. Genel olarak nelerden hoşlandığınızı da bilmeliyim. Gezmeyi sever misiniz? Ben işim bundan dolayı çokça gezerim. İsterim ki evleneceğim adam da benimle birlikte gezsin tozsun ve eğlensin.

Arkadaşlar az çok anladınız beni. Umuyorum ki mesajlarınız da buna göre olur. Yorumlarınızı da beklerim. Telefon numaramı ne yazık ki yalnızca mesaj atacak olanlarla paylaşacağım. En son sevgiye hasret güzel bir bayan olarak sizinle birlikte güzel sohbetler edebileceğimizi de düşünüyorum. Lakin burada olmamın asıl nedeni tamamen evlenmek bunu da bilin isterim. Takipteyim konumu merakla okuyacağınızı da biliyorum.

zengin bayanlarla tanış 2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu