Sohbet

Yurt Dışında Erkek Arayan Bayan İlanlar – Arkadaşlık İlanları – Sevgili Bulma Sitesi – Dul Sevgili Bul

[ad_1]

young executive woman profile icon beautiful vector illustration design 81933191Rusya’dan Nevin ?

Selamlar arkadaşlar ben Rusya’dan Nevin aslen Türk’üm uzun zamandır Rusya’da yaşıyorum 42 yaşımdayım dul bir bayanım 2 tane çocuğum var ikisi de evlendi ben yalnız yaşıyorum internette dolanırken burayı fark ettim ilan bırakmak istedim bende kendime uygun eli yüzü düzgün bir erkek arkadaş arayışındayım şuan için evlilik düşünmüyorum ama ileride ne olacağı belli olmaz. Belki kendime uygun birini bulabilir ve kriterlerime uygun biri olursa ve gerçekten sevip sevilebileceğim biri olursa evlenebilirim. Türkiye yada Rusya’da yaşayan 40 ila 45 yaş arası benim gibi evlenmiş boşanmış biri olabilir hiç evlenmemişte olabilir fark etmez  varsa benim gibi kendine bir arkadaş arayan bey efendi bana yazabilir cevaplarınızı bekliyorum.

Etiketler : Rusya erkek arayan bayanlar, Rusya sevgili arayan dul bayanlar, Rusya erkek arkadaş arayan olgun bayanlar

İLANA CEVAP YAZ

young executive woman profile icon beautiful vector illustration design 81933191

Selam Almanya’dan Hatice ben ?

Merhaba iyi günler ben Almanya’dan yazıyorum yaşım 31 daha önce hiç evlenmedim aslen Tokatlıyım ama doğma büyüme Almanya’da yaşıyorum henüz evlenmek nasip olmadı şuan için sadece erkek arkadaş arayışı içindeyim. Zaman zaman Türkiye’ye tatile geliyorum ama uzun süredir gelemedim en kısa zamanda gelmeyi düşünüyorum ben ailem ile birlikte yaşıyorum ilanıma cevap yazabilirseniz sizinle iletişime geçebilirim 30  yaşlarında daha önce hiç evlenmemiş Türkiye yada her hangi bir Avrupa Ülkesinde yaşayan bir bey efendi ile tanışmak isterim Türk olursa sevinirim iyi günler dilerim.

Etiket: Almanya’da sevgili arayan Türk bayanlar, Sevgili arayan Almancı bayanlar, Evlenecek erkek arayan Almancı kadınlar

İLANA CEVAP YAZ

 

 Post Views:
886

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu