Bayan Arkadaş Bul

Yanlızlıktan Sıkılanlar

Yanlızlıktan Sıkılanlar, evlilik sitemizde Yanlızlıktan Sıkılanlar başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Yanlızlıktan Sıkılanlar başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Yanlızlıktan Sıkılanlar

41Oy Ver.

Ben Nazan 42 Yasındayım. Bir evlilik yaptım bosandım. Bilecikte yaşıyorum.muhafazakar bir aile yapısına sahibim dinime göre yaşamya özen gösteriyorum Elhamdulillah çekingen bir yapım var özü sözü bir her zaman dürüst olmaya çalışırım.
Ne arıyorum: ailevi değerlere önem vermeli her zaman saygılı ve dürüst ailevi değerlere önem vermeli mizahi anlyışı da olmalı dinimize göre yaşamalı özü sözü bir ahlaklı sayglı özverili her zaman yeni şeyler öğrenmeye açık olan biri ile Allah nasip ederse tanışmak isterim herşeyin hayırlısı inşAllah

arkadaş arayan kadınlar,kadın arkadaş ara,kadın arkadaş bul,kadın partner,dul bayan,dul kadın,olgun kadın,ilanları, bilecik evlilik

 

Yalnızlıktan sıkıldınız mı? İyi anlaşacağınız ve vakit geçirebileceğiniz bir arkadaş mı arıyorsunuz? Ama onu nasıl bulacağınızı bilmiyor musunuz?

ilan ver

Sizin aramanıza artık gerek yok. Hemen Sitemize İlan Bırakın , karakter analizi testini yanıtlayın eşlestirme algoritması en uygun üyeleri seçerek sizin için eşleştirme yapsın. En uygun üye ile eşleşin.

Sizi bekleyen biri var. Hiç düşündünüz mü? Sadece bir tık uzakta.

Reel’e kadar giden bu yolda siz de durun ve katılın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu