Evlilik Sitesi

Yakındaki kızlarla sohbet et

Yakındaki kızlarla sohbet et, evlilik ve arkadaşlık sitemizde, Yakındaki kızlarla sohbet et başlığı altında güzel bir arkadaşlık ilanı..

Yakındaki kızlarla sohbet et

Ana sayfa / Kocaeli Arkadaşlık / Yakındaki kızlarla sohbet et

arkadaslik1 5

Yakındaki kızlarla sohbet et. İzmit Kocaeli de yaşıyorum amacım ileriye yönelik ciddi samimi arkadaşlıklar kurmak 30 yaşındayım bekarım.

Takma Adı: Oflaz

Yaşı: 30

İl: Kocaeli

Boy:

Kilo:

Mail: [email protected]

Medeni hali: Bekar

Merhabalar ben oflaz İzmit Kocaeli de yaşıyorum kendinden emin birisiyim. İzmit Kocaeli de yaşıyorum amacım ileriye yönelik ciddi samimi arkadaşlıklar kurmak 30 yaşındayım bekarım. amacım ileriye yönelik ciddi samimi arkadaşlıklar kurmak 30 yaşındayım hayatta en önem verdiğim yalansız sadakat lafının eri olan insanlardır neyse demek istediğim çok şey varda tanıdıkça öğrenirsin.

Burada fazla laga luga yapmanın bir anlamı yok unutma fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmez.

Arkadaşlık İlanları

Sende benim kadar ciddi misin?

Sende benim kadar ciddi misin? Adım Burak. Konya’da yaşamaktayım. Şuan okuyorum ama okulumun bitmesine 1 yıl kaldı. Okulum

Hayata mahkumuz beraber cezamızı çekelim

Hayata mahkumuz beraber cezamızı çekelim İstanbul da yaşıyorum işim gücüm yerinde 175 boy 80 kiloyum birlikte ileriye dönük .

Zarif hoş bir bayanla tanışmak istiyorum

Zarif hoş bir bayanla tanışmak istiyorum ben Tolga Hatay dan hayatı dolu dolu yaşamayı seven ve mutlu olmak

SEN+BEN=MUTLULUK

Sen+ben=mutluluk. Yaşım 39 boy 1.68 kilo 72 bekarım yalnız yaşıyorum düzenli bir işim var çalışıyorum güzel maaşım var

Aleviyim Erzincan dan Ciddi Arkadaş Arayan Bayan Arıyorum

Aleviyim erzincan dan ciddi arkadaş arayan bayan arkadaş arıyorum, 26 yaşındayım mobilya işi yapmaktayım kardeşimle yaşıyorum Adı: Levent Yaş: 26

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu