Evlilik Sitesi

WhatsApp evlilik ilanları 2021

WhatsApp evlilik ilanları 2021, evlilik ve arkadaşlık sitemizde, WhatsApp evlilik ilanları 2021 başlığı altında güzel bir arkadaşlık ilanı..

WhatsApp evlilik ilanları 2021

Ana sayfa / WhatsApp evlilik ilanları 2021

Adı: Serkan

Yaş: 36

İl: Denizli

Boy: 1.85

Kilo: 80

Tuttuğu takım: Fenerbahçe

Medeni hali: Bekar

Slm , adım serkan ,denizli merkezde yaşıyorum 36 yaşındayım , bekarım ,1.85 boy ,kilo 80-81 , esprili ,açık sözlü , fanatik FENERBAHÇEli biriyim , asgari ücretle çalışan biriyim beklentileriniz yükselmesin , evlilik planım yok ,bayanı erkeği hepsi aynı sadece arkadaşlık arıyorum ,evim var arabam yok , yüzyüze görüşecek ,kontür sorunu olmayan 28-42 yaş arası denizlili bayanları beklerim.

Denizli Bedava Arkadaş Arayanlar

  • Murat ben denizliden arkadaş arıyorum
  • Denizli evlilik
  • Evlilik niyetiyle tanısmak istiyorum
  • sadece denizli ve ilçelerindekilerle ilgileniyorum
  • Daima güvenebileceğim her anı yaşayabilceğim yalansız dürüst güvenilir samimi bayan arkadaş arıyorum

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba ben yılmaz 60 yaşında emekli ilahiyatci öğretmenim. Ben de zaman zaman görevli olarak Almancaya geliyorum. Böyle 167 kilo 65 esmer hiperaktif bir insanım. Sevecen samimi dürüst güvenilir bir insanım. Sevmek ve sevilmek istiyorum. Karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde bir hanım efendi ile tanışmak istiyorum. Gerekirse almanya’da kalabilirim. Benim sevdiğim hanım efendi nerede kalmak isterse orada kalabilirim.sporcu bir maziye sahibim.biyolojik fizyoloji ve cinsel sağlığım gayet yerinde hiç bir rahatsızlığım bulunmamaktadir.merhametli duygusal bir insanım. 40-60 yaş arası bir hanım efendi ile tanışmak istiyorum. Detayları kendisi ilegorusmek besyuz kirkbes ikiyuz yirmidokuz seksensekiz çift sıfır mesajınızı bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu