Evlilik Sitesi

Tunceli Olgun Bayanlar İlanı – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

[ad_1]

Aylar geçiyor, yıllar geçiyor ama benim bu yalnızlığım geçmiyor be arkadaşlar. Tunceli olgun bayanlar arasındayım. Adım Zehra su. 39 yaşındayım. Kendime uygun bir erkek arkadaş arıyorum. Yaş kriterim en çok 45. Bekar ya da dul olması gerekiyor tabi. Bunun dışında ben de evlilik geçirdim ve dulum. Bakıyorum da böyle yalnız ilerlemek artık olmuyor. Çalışan bir bayan olmam nedeniyle gündüz sorun yok da akşamları öyle bir başıma kalınca dalıp gidiyorum uzaklara. Düşünmekten bir hal oldum ya gerçekten. Umarım buradan bana yazacak olanlarla güzel bir arkadaşlık kurabilirim.

Tunceli olgun bayanlar arayanlar dursun şimdi. Önce benimle konuşsun. Güzel bir arkadaşlık bizi bekliyor emin olabilirsiniz. Kendimi övmeyi sevmem arkadaşlar ama görünen köy de kılavuz istemez yani. Neyse bunları mesaj atanlarla detaylı konuşuruz. Ha cep telefonumu da isteyeceksiniz sanırım vereceğim merak etmeyin. Ama mesaj atın da okuyalım yahu.

Tunceli Olgun Bayanlar Arıyorum

Canı sıkılan da yazabilir, arkadaş olmak isteyen de. Ben herkesi dinlerim ama beni de dinlersiniz değil mi? Gerçekten son dönemlerde o kadar yalnız hissediyorum ki kendimi anlatamam buradan. Kimi sevdi ama yalandı, kimi sevmedi ama yalnız bırakmadı. Bana gelenler neden dengeyi kuramadı merak ediyorum. Artık gerçek hayattan arkadaş edinmeden buradan ilanımı açtım işte. Her şeye rağmen güzel arkadaşlık kuracağım adım gibi eminim buna.

Olgun ve güzel bayan kriterlerinizi sıralamanızı rica edeceğim. Şimdi olgun derken ben kilolu değilim mesela. Yaşım da 25 falan gösteriyor. Bakımlı olduğum için gerçekten şanslıyım. Görenler evlilik teklifi bile yolluyor. Yeni bir evliliğe hazır değilim bu unutulmasın. Neyse benden bu kadar arkadaşlar. Atın mesajlarınızı da konuşmaya başlayalım. Çok bekletilmeyi sevmem bilginiz olsun.