Evlilik Sitesi

Tunceli Evlenmek İsteyen Bayanlar – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

[ad_1]

Hasret benim adım. Evlenmek istiyorum ya ben var mı ötesi acaba. Yaşım 30 oldu. Tunceli evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğum için önce ilan açayım dedim. Tamam talibim çok ama neylersin ısınamadık be. Ay buralarda tamam insanlık da önemli biz her şeyden önce insanlığa değer veririz ama aşk adamı olmak lazım. Benim evleneceğim kişide önce romantik olma özelliği bulunmalı. Daha sonra biraz şekle de önem veriyorum. Malum ben çok güzelim de ayıptır söylemesi. Ama öyle ahım şahım bir yakışıklılık beklemiyorum kıskanırım zaten. Ondan sonra bir de işi gücü olsun. Evlilik çocuk oyuncağı değil sonuçta.

Tunceli evlenmek isteyen bayanlar arayışında olanlarda minik bir ricam daha olacak müsaadenizle. Ben burada yaşamaya devam edeceğim. Haliyle farklı bir şehirden yazacak olursanız burada oturmanız gerekir. Buradan yazacak olanlar zaten en başından şanslı merak etmeyin. Farklı şehirde yaşayamam ben ya ısınamam ki. Burada doğdum burada yaşıyorum bu yaşa kadar lütfen saygı gösterin.

Tunceli Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Genel olarak insanlarla geçim sıkıntısı yaşamam. Erkeklerle de aram iyidir ama evleneceğim şahısla tabi daha mantıklı bir çerçevede konuşacağız. Çayımızı alıp tartışacağız mesela. Evlilik nedir, neden evlenmek şart sana göre ya da mutlu olacak mıyız? Bu soruların yanıtlarını almam lazım. Tamam geleceği göremeyiz ama bir yerde de insanların kendini bilmesi şart.

Bekar ve güzel olmam, mutlaka evleneceğim anlamına da gelmiyor ayrıca. İnsanlar doğar, büyür, yaşar ve ölür. Önemli olan güzel yaşamaktır, aşkla yaşamaktır değil mi? Bana katılanlar buyursun mesajlarını atsın, yorumlarını da yazsın. Sabırlı bir bayan değilim ha bir an önce gelene mesajlara dönmek istiyorum işte. Kalın sağlıcakla şimdilik, görüşmek üzere.