Evlilik Sitesi

Tunceli Dul Bayanlar Telefonları – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

[ad_1]

Artık yalnızlık beni üzmeye başladı. Bu nedenle Tunceli dul bayanlar arasında olarak ilanımı açıyorum yeter ya. Tunceli’de yaşıyorum. Çalışan bir kadınım. Yaşım 40. Gayet de güzelim. Bayan ve erkek arkadaşlarım elbette var lakin bu süreçte kendimle ilgili bazı kararlar aldığımı da söylemek istiyorum. Birincisi her zaman güler yüzlüyüm. İkincisi artık insanlara güven sorunu yaşamaya başladım. Bilemiyorum bunun nedenlerini ama Tunceli dul bayanlar olarak yalnızlıktan gerçekten çektiğimizi söylemek isterim. Neyse buradan bana mesaj atacak olanlarla telefon görüşmesi sağlayabiliriz bunu da unutmayın.

Yine bu süreçte benimle arkadaşlık kurmak isteyenler çok oluyor. Ama kriterlerimi söylediğimde nedense vazgeçiyor bazıları. Niye mi? Ben dürüst erkek arkadaş arıyorum. Tunceli’de yaşasın istiyorum. Burada oturmasa bile dürüst olması şart ya anlatamıyorum ki. Bekar arkadaşların yazmasını da rica ediyorum.

Tunceli Dul Bayanlar Telefonu

Dul bayanlar ile sohbet etmek aslında çok eğlenceli görünüyor oradan biliyorum. Ama hangi durumlardan hoşlandığımızı ya da hoşlanmadığımızı bilemezsiniz. Bu nedenle yazmanız gerekiyor ki ben de telefon numaramı vereyim. Ancak o şekilde ilerleriz. Mesela ben gezmeyi severim. Hafta sonları yakın şehirlere giderim çok arkadaşım var ama yalnız gidiyorum neylersin.

Bu kadar yazdım falan ama arkadaşlar benim canım bazı durumlara çok sıkılıyor. Örneğin dul olduğum için adam yazmış evlenelim mi diye. Ya ben evlenecek adam değil, arkadaş olacak bir kişi arıyorum. Evlenmek için aşık olmak lazım ama. Neyse ya çok uzatmak amacında da değilim. Hayırlısını isteyelim hep. Mesajlarınızda kendiniz ile ilgili tüyolar verin ki kiminle konuştuğumu bileyim olur mu? Emin olun gerisi kendiliğinden geliyor. Şöyle güzel bir Tunceli manzarasında otursak da dertleşsek ne güzel olur ama ya.