Evlilik Sitesi

Telefonda erkek mesaj arkadaşı arıyorum

[ad_1]

Merhaba, Uzun zamandır yalnızsınız ya da sizi kimsenin anlamadığını düşünüyorsunuz ve dertleşecek erkek mesaj arkadaşı arayan bayanım diyorsanız işte konumuz tam size göre! Telefon operatörleri reklamlarda hepsi bir biriyle yarışıyor ve onbinlerce sms veriyor ama nafile! Çünkü düzgün bir mesaj arkadaşınız yok.
Öncelikle karşınızda ki kişiyi tanımadan güvenmeden buluşmayın ve asla para göndermeyin. Yurtdışından arayıp Türkiyeye gelmek istediğini söyleyenlere inanmayın para göndermeyin.
Tekrar konumuza dönelim ve kendinizi tanıtan mesajla birlikte msn skype ve ya telefon numaranızı yazarak ilan bırakabilirsiniz. Size ait olmayan telefon numarasını siteye göndermeyin. Size ait olmayan telefon numarası gönderiminde ip adresiniz istenildiği takdirde yetkili merciilere iletilecektir.
İnternet özgür ve büyük dünya ama herşey savgı sevgi çerçevesinde, Real hayatta geçerli olan kurallar ve kanunlar sanal dünydada da geçerlidir. Niyeti halis olmayanlar lütfen ilan bırakmasın, ilanlarınız editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayına alınmaktadır. Ahlak dışı ve yasak aşk için sitemiz uygun değildir.

 

Mesaj arkadaşı (73),yasak aşk arayan bayanlar (25),pınar bayan arıyorum (24),istanbulda yasak aşk arayan bayanlar (12),bayanım tel mesaj arkadşı arıym tel (10)


Ücretsiz arkadaşlık sitesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu