Evlilik Sitesi

TASARIMCI SİNEM EVLİLİK İÇİN ERKEK ARIYOR

[ad_1]

Sohbet sitesi tavsiyeleri üzerine sohbet edilebilen internet üzerinden erkek arkadaş bulunabilen arkadaşlık sitelerine üye oldum. Benim ismim Sinem. Tasarımcıyım ve 30 yaşındayım. Kendi paramı kazanabiliyorum ve kariyerimde iyi bir yerdeyim. Aynı zamanda çevrem tarafından sevilen bir insanım. Hobilerim arasında gezmek, yürüyüşyapmak, kitap okumak ve ahşap boyama var. Bu bakımdan güzel olan hayatımı artık ciddi bir beyle paylaşmak istiyorum. Kendim gibi karşımdaki insandan da dürüstlük beklentisi içerisindeyim.

Ruh İkizimi Arıyorum

Ben çok sosyal biriyim. Karşımdaki insanın da sosyal ve insan ilişkileri iyi olan biri olmasını istiyorum. Bu bakımdan evlendiğim kişinin saygılı, dürüst ve insanlarla arasının iyi olması gerekiyor. Bunun gibi özelliklere sahip bir erkek arkadaş arıyorum. Niyetim bir süre birbirimizi tanıdıktan sonra evliliğe doğru adımlar atmak. Artık hayatımı paylaşacak benim gibi birini arıyorum. Özetle ruh ikizimi aramak için sohbet sitesi tavsiyleri konusu benim için önemlidir.

Tasarımcı olduğum için yaratıcılık yönüm bir hayli gelişmiş durumdadır. Bu bakımdan karşımdaki insana sürpriz yapmayı severim. Onun için yeni şeyler denemekten hoşlanırım. Bundan dolayı karşımdaki beyin de gezmekten ve yeni şeyler keşfetmekten hoşlanan bir karaktere sahip olmasını bekliyorum.

Niyeti Evlenmek Olan Beylerle Tanışmak İstiyorum

Ben 30 yaşında kendine güvenen bir insan olduğum için artık evlenmek istiyorum. Evlendiğim insanla hayatımı paylaşmak istiyorum. Sözüne güvenilir, aile bağları kuvvetli olan beylerle tanışmak ve evlilik gibi ciddi bir konuyu görüşmek istiyorum.

Evlenmek için birileriyle tanışmak için sohbet sitesi tavsiyeleri verildiğini duymuştum. Bundan dolayı arkadaşlık sitelerinde evlilik için dürüst bir bey arayışı içerisindeyim. Bu sitelerden tanışıp evlenen ve çok mutlu olan insanlar var.

Karşımdaki insandan maddi bir beklentim bulunmuyor. Mutlu bir yuva kuracağım ciddi bir beyle tanışmak ve evliliğe giden güzel yolda beraber yürümek istiyorum. Evlilik bana göre çok güzel. Bu bakımdan tanışacağım beyinde evliliğe hazır olmasını istiyorum. Niyeti ciddi olmayan beylerle görüşmek istemiyorum.

Evleneceğim kişiden saygı ve sevgi bekliyorum. Bir ilişkinin olmazsa olmazı dürüstlük ve saygı olmazsa evliliğinde olamayacağını düşünüyorum. Ben her düşünceye saygı duyuyorum. Evleneceğim kişinin de bu şekilde düşünen biri olmasını istiyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu