Evlilik Sitesi

ŞÜKRÜ ADANA İSTANBUL KADIN ARKADAŞ ARIYOR

[ad_1]

Sohbet sitesi önerisi hakkında pek çok şey duymuştum. Ancak ben bu tarz şeyleri eskiden pek bilmezdim. Şimdilerde arkadaşlarımın da tavsiyesi üzerine arkadaşlık sitelerine üye olmaya başladım.

Benim ismim Şükrü. 30 yaşındayım. Kendine güvenen, dürüst kadın arkadaş arıyorum. Evlilik gibi ciddi bir konuya gelemden önce karşımdaki insanla önce arkadaş olmak sonra sevgili olmak ve eğer olursa evlenmek istiyorum. Bence evlenmeden önce insanların birbirlerini iyi bir şekilde tanımaları gerekiyor. Tam olarak birbirini tanımadan evlenen inanlar mutlu olamıyor. Tabi bu sadece benim düşüncem. Bundan dolayı dürüst ve samimi kadın arkadaş arıyorum.

Kendine Güvenen Kadın Arkadaş Arıyorum

Ben aşkın hala var olduğuna ve ömür boyu süreceğine inanlardanım. Fazlasıyla romantik biriyimdir. Hayatımda olan insanlara sürpriz yapmaktan ve onları mutlu etmekten hoşlanırım.

Mesleğim öğretmenlik. Bu bakımdan insan ilişkilerim oldukça kuvvetlidir. Karşımdaki insanın da kendine güvenen ve insan ilişkileri iyi olan biri olmasını istiyorum. Sohbet sitesi önerisi platformlarının son derece güvenilir olduğunu biliyorum. Bu bakımdan buradan dürüst ve beni sevebilecek bir kadın arkadaş arıyorum.

Hayatımın Aşkını Arıyorum

Uzun yıllardır hayatımda kimse yok. Bu bakımdan artık kendime göre bir kadın arkadaş arıyorum. Benimle hayatı paylaşacak benim düşüncelerime saygı duyacak birine ihtiyaç duyuyorum. Yaşı mesleği veya diğer hiçbir özelliği benim için önemli değil.

Her zaman insan ilişkilerinde dürüstlüğe önem veren biri oldum. Düşüncesi ne olursa olsun insanların diğer insanlara saygı duyması gerektiğini düşünüyorum. Böyle olduğunda arkadaşlık, sevgililik ve evlilik daha güzel yürür. Ben de hem hayatımın aşkı olabilecek hem de benim bütün düşüncelerime saygı duyacak bir kadın arıyorum.

Sohbet sitesi önerisi konusunda insanlara oldukça faydalı olmaktadır. Ben de bundan dolayı buradan bir kadın arkadaş arıyorum. Öncelikle birbirimizi tanıdıktan sonra evlilik yolunda ilerleyebileceğimize inanıyorum. Gezmeyi, kitap okumayı ve spor yapmayı çok seviyorum. Sevgilimin veya eşimin de gezmeyi sevmesini istiyorum. Böylece daha güzel vakit geçirebileceğimize inanıyorum.

Karşımdaki insandan maddi hiçbir beklentim yoktur. Sadece saygı ve sevgi görebileceğim bir kadın arkadaş arayışı içerisindeyim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu