Sohbet

Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir, Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir Canlı Chat

İçindekiler

Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir, evlilik sitemizde Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir Chat yapabilir ve Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir Canlı Sohbet, Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir telefonda sohbet, Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir görüntülü sohbet, Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir Kanalları

Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir

Herkes Sohbet sitelerine giriş yaparak huzurlu bir biçimde sohbet edip yeni insanlarla tanişmak ister. Ama sanal ortam okadar deyiştiki sohbet odaları içinde bile kimseye güven kalmadı, nasıl ki reel hayatta kimseye güven kalmadığı gibi sanal ortamın en yaygın ve fenomen haline gelmis olan sohbet siteleri içinde bile ne yazik ki kimseye güven kalmamıştır.

Çünkü sohbet odalarına giren insanlar , normal hayatta sıkılıp kendilerini daha rahat hissetigi bu gibi arkadaşlık sitelerine atmak ister. İste bu olayı çok iyi bilen kurnaz bireyler ise , bayan dolandırıcılar yahut bay dolandırıcılar hemen kendilerini değişik bir kişi olarak tanıtmaya başlar sohbet kanalı içinde bulunan kurbanlarına , kurbanla günlerce hatta aylarca dostluk yahut sevgililik yaşamına girer hatta bu olay okadar ilerlerki telefonla sohbet etmeye başlarlar ve zamanla birbirlerini buldukları sohbet odalarına bile giriş yapmayarak yalnızca telefondan whatsapp üzeri yahut tango gibi sohbet iletişimi ile görüntülü sohbet etmeye başlarlar.

Avlarını iyice kıvama getirinceye kadar saatlerce her türlü muhabbet edilir , bu muhabbet ilerledikçe ilerler ve konu zaman gelir cinsel sohbet konularına kadar gelir. Avlarını tam kıvama getirdiklerinde bu kez iş maddiyata gelir , avlarına şunu soylerler ?

Durumum çok kötü paraya acil ihtiyacım var yahut ailem çok zor durumda , ama senden isteyemem beni yeni taniyorsun bana güvenmeyebilirsiniz gibi karşındakini iyice zan altına koyarak en hassas noktalarından vurur. Kurban ise okadar bağlanmış ve inanmıştir ki hemen o kişiden kart detaylarını ister , ama avcı çok profesyonel olduğu için hayır senden isteyemem biz daha yeni tanışıyoruz gibi mahsumlaştırır kendisini , iş böyle olunca kurban ise daha çok istekli olur ve daha çok baskı yapar en sonunda ise hesap no verilir ve para aktarımı yapılır. Dolandırıldığını kısa bir sure sonra anlayan mağdurun yapabileceği hiçbir şey ne yazıkki kalmaz.

Not : Değerli sohbet kullanıcıları burda siz değerli okurlarımıza anlatmak istediğimiz, sohbet siteleri içinde kimseye güvenilir değildir. Buna benzer olayla karşılaşmamak için bi gibi sohbet yerlerinde ne yaparsanizne konuşuyorsanız burda kalsın ve çıkış yaptığınız gibi rahat olmanız için yalnızca sohbet amaçlı girişler yapınız. Buna benzer olaylardan Tamsohbet.Com Chat , bedava sohbet odaları sitemiz kesinlikle mesul değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu