Sohbet

Sohbet Chat Siteleri | Online Mekan

[ad_1]

1996’dan günümüze kadar süregelen IRC kavramı ve sohbet chat siteleri, dünyanın her yerinden insanların din, dil ve ırk ayrımı yapmaksızın istedikleri konuyu tartışarak söyleşi oluşturabilecekleri sanal bir buluşma ortamıdır. Bizimde amacımız bu ortamın günümüzde etkisini kaybettiğini veya eski dinamiğini yakalayamadığını söyleyenlere inat sizlerle oluşturacağımız sıcak ve samimi bir aile ortamı sağlamaktır. Üstelik yapmanız gereken tek şey android veya herhangi bir bilgisayar üzerinden bağlantı sağlamak. Eski kullanıcıların da bildiği gibi daha önceden android üzerinden oluşturulamayan bu sohbetler artık mobil sohbet şeklinde de hizmet vermektedir. Ayrıca bilgisayarınıza mirc indirerek daha kolay ve renkli sohbet yapma şansınız bulunmaktadır. Mobil cihazlarınızda ise web üzerinden adres ya da port yazarak sohbet chat sohbet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Sitenin uygulamasını veya androirc uygulamasını indirerek de sohbetinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Üyeliksiz Sohbet Chat

Üyeliksiz Sohbet

Kaliteli bir sohbet ancak insanların samimi ve koşulsuz oluşturdukları ortamlar ile sağlanabilir. Bizler de sizlerin hiçbir zorunluluğa tabi olmadan üyeliksiz sohbet hizmetimizi yaşamanızı istiyoruz. Tabi ki bunu sağlayabilmek için siteye herhangi bir üyelik talebimiz bulunmamaktadır. Sitemize kullanmak istediğiniz ‘’nick’’ ile kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Kayıt olmak ve daimi olarak ailemize katılmak için herhangi bir mail adresi ve şifre kullanarak sohbetinizi gerçekleştirmenize imkân tanımaktayız. Sitemiz üyelik koşuluna tabi olmadığı için gizlilik ve güvenlik soruları kafanızda oluşabilmektedir. Fakat sitemizde özel görüşmeler hiçbir şekilde yayılamaz, okunamaz ve dışarıya aktarımı yapılamaz. Bu gibi durumların mümkün olmadığının altını çizmek isterim. Aynı zamanda üyelik talebimizin olmaması aslında sizlere daha rahat ve üyeliğin oluşturabileceği sorunların size veya güvenliğinize zarar getirmemesi için etkili bir hizmet sunmaktır.

 Avrupa Sohbet Odaları

Bildiğimiz gibi sohbet odalarında hiç tanımadığımız insanlar ile tanışır ve paylaşımlarda bulunuruz. Ne gariptir ki bazen sizi reelinizde anlamayan samimi arkadaşlarınızın aksine hiç tanımadığınız insanlar sizleri anlar ve size öneriler de bulunur. Özellikle bu kötü günlerimizde hepimizin canının daha çok sıkıldığını ve arayışlar içinde olduğunu biliyoruz. Bu da bizi sitelere daha çok çekmektedir. Sitemizin amacı da dışarı da oluşturamadığımız ortamı oluşturmak ve sıkıntılarınızı bir nebze olsun beraberlik içinde azaltmaktır. Sitemiz de sizlere bu imkânı global sohbet kanalımız olan #Sohbet kanalımızın 7/24 saat online olan kullanıcıları ile sunmaktadır. Sıkıntılar arttıkça tartışmalarda artmakta ve bunlara çözümler aramaktayız. Sizlere belirli bir ölçü dâhilinde fikirlerinizi tartışabileceğiniz ve yeni fikirler ile ufkunuzu genişletebileceğiniz #Felsefe kanalımızı sunmaktayız. Sitemiz sadece belirli bir kesime değil aynı zamanda Avrupa ülkelerine de açık bir sitedir. Eğer siz de gurbetçi olup kendinizi boşlukta hissediyorsanız  #Avrupa Sohbet kanalımız da sizler gibi gurbetçi dostlarımız ve ailemizle kaynaşarak güzel dostluklar kurabilirsiniz. Tabi ki sohbetin yanı sıra sitemizin sunduğu #Radyo hizmetiyle hem sohbet edebilir hem de müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla şarkı paylaşabilir ve istek isteyebilirsiniz. Aktif olarak değişen yayıncılarımız ve yayın akışımız ile sıkılmadan farklı tarzlarda müzik zevkine erişebilirsiniz. Sizlere sohbet ve müzik keyfi sunmakla kalmıyoruz. #Kelime, #OXM, #Yarışma, #Oyun ve #İslam gibi kanallar ile de sohbetten sıkıldığınızda sizleri hem bilgilendirip hem de bilgilendirirken eğlendiren oyun kanallarımızı hizmetinize sunuyoruz. Hayat da bir yarıştan ibarettir. Bu yüzden rekabet her daim size daha çok oyun oynama isteği doğuracaktır.

Yazımızın en başından beri belirttiğimiz gibi sitemizin asıl amacı irc ve mirc kavramlarının bitmediğini ve nasıl dinamik tutulabileceğini siz değerli kullanıcılarımız ile oluşturacağımız samimi ortamla insanlara sunmaktır. Hepinizi sohbet chat siteleri içindeki bu samimi ortama davet ediyoruz.

OnlineMekan.Com

Yazan: Piraye

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu