Evlilik Sitesi

Sivas Sohbet Odaları – Mobil Chat Sohbet Siteleri

[ad_1]

Sivas sohbet odaları ile Sivas ilimizin insanını bir araya getiriyoruz.  Yeni insanlar tanımak arkadaşlık ortamı kurmak için oluşturulan bu sohbet platformu ile siz değerli dostlarımıza Sivas Chat sohbet odaları ile hizmet vermeye başladık. Sivas İç Anadolu’nun doğusunda yer alan, Anadolu’daki tarihi İpek Yolu güzergâhlarının kesiştiği bir yerde konumlanmış ve ünlü Kral Yolunun da geçtiği büyük bir ilimizdir. Sivas tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri, kaplıcaları ile turistlere ilginç tatil olanakları sunmaktadır.

Sivas ilinin ilçeleri; Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Geremek, Gölova, Gürün, Hafik, İmralı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışlı, Ulaş, Yıldızeli ve Zara’dır.

Akıncılar : Sivas’a 210 km uzaklıktadır. Önemli tarihi eserleri; Hatipoğlu Camii, Bahattin Şeyh Türbesi, Yusuf Şeyh Türbesi, Doğantepe ve Erence köylerinde Bizans dönemine ait olduğu sanılan iki kaledir.

Altınyayla : Sivas’a 80 km. uzaklıktadır. Önemli tarihi eserleri; Altınyayla Camiidir.

 

İdeal Sohbet Odası

İdeal bir sohbet odası ortamı bulunan sohbet sitelerimiz sayesinde sizlerde sohbet Chat yapmanın tadını çıkartabilirsiniz. Divriği : Sivas’a karayolu ile 184 km, demiryoluyla 179 km uzaklıktadır. Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası (ilçe merkezindedir ve UNESCO’nun ”Dünya Mirası” listesinde yer almaktadır).  Divriği Kalesi ve Kale Camisi, Kesdoğan Kalesi, edit Paşa Camii, Sitte Melik Kümbeti, Nurettin Salih Kümbeti, Naip (Gazezler).  Kümbeti, Sinaniye Hatun Türbesi, Ahi Yusuf Türbesi, Pamuk Han, Burma Han, Mirçinge Hanı, Dipli Han, Aşağı Kilise, Yukarı Kilise, Erşün Kilisesi, Odur Kilisesi, Handere Köprüsü, Hüseyin Gazi Türbesi,.  Seyit Baba Türbesi ve ahşap işçiliğinin çok güzel örnekleriyle süslenmiş çok sayıda konak görülmeye değer tarihi eserlerdir. Seviyeli sohbet ortamı bulunan eğlenceli sohbet muhabbet odaları ile hayata bağlı kal.

Sivas Kaliteli sohbet ve seviyeli Sohbet ortamı

Sivaslı dostlarımızın o eşsiz sohbetlerine katılım sağlamak için sohbet sitesine giriş yapmanız yeterlidir. Burada kaliteli sohbet yaparak dostluk adına güzel paylaşımlar yapabilirsiniz. Her şehirden insanın katıldığı bu ortam üzerinden şehir sohbet odaları adresimizi kullanarak insanlara daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz. Gemerek : Sivas’ın batısında yer almaktadır. Sızır Kasabasında Göksu Çayı üzerinde bulunan Sızır Şelalesi doğal güzelliğe sahiptir. Önemli tarihi eserleri; Merkez Camii, İnkışla Cami, İnkışla Hamzalı Cami, Çepni Cami, Şahruh Köprüsü, Sızır Kasabasında Eskiköy ören yeri, Karacaören ve Dendeliz Ören yeri kalıntılarıdır. Sivas sohbet odaları ile sizlerde aradığınız o güzel sohbet ortamına kavuşabilirsiniz.

sivas sohbet odaları chat sohbet siteleri ortamına hoş geldiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu