Bayan Arkadaş Bul

Sivas Bayan Arkadaş BuL

Sivas Bayan Arkadaş BuL, evlilik sitemizde Sivas Bayan Arkadaş BuL başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Sivas Bayan Arkadaş BuL başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Sivas Bayan Arkadaş BuL

21Oy Ver.

Sivas Bayan Arkadaş BuL

Ben figen 34 yaşındayım. ben 168 boyunda 56 kl sivas ta ailemi yanında yaşayan şu an çalışmayan kendime uygun eş adayı nasipse bu güzel sitede bulmayı bekliyorum allahın izniyle inşallah burda karşılacağıma inanıyorum.
Ne arıyorum: gerçekten iyi dürüst aıle özlemi çeken benimle herşeyinı paylaşaak birinı. iyi günde kötü gunde birlikte geçıreceğim birini arıyorum yalansız sevgi dolu benimgibi aile özlemi çeken birini.


Sivas Bayan Arkadaş BuL

Sivas Bayan Arkadaş BuL, sivas bayan arkadaş, Sivas Arkadaş

Resim galeryası

sivas bayan arkadaş bul, sivas bayan arkadaş, sivas arkadaş
sivas bayan arkadaş bul, sivas bayan arkadaş, sivas arkadaş

Diğer fotoğrafları görebilmek için giriş yapman gerekiyor!
Görünüm
Boyum: 161 – 165 cm (63,1 – 65,0 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Kahverengi
Figürüm: İnce
Ağırlığım: 56 – 60 kg ( 121.4 – 132.3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Belirtmek istemiyorum
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Normal
Kim ile yaşıyorsun?: Diğer aile ferdleriyle yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Lise
İşcilik durumum: Diğer
Mesleğim: Belirtmek istemiyorum
1. yabancı dilim: Belirtmek istemiyorum
Kişiliğim: Belirtmek istemiyorum

sivas bayan arkadaş bul, sivas bayan arkadaş, sivas arkadaş
sivas bayan arkadaş bul, sivas bayan arkadaş, sivas arkadaş

 

Sivas Bayan Arkadaş BuL, sivas bayan arkadaş, Sivas Arkadaş

İstanbul Üsküdar icadiyede doğmuş ve uzun süre orda yaşamış bir işçi aile aracılığıyla doğan Ayben, İlköğretimini babası Danyal Bey ve ağabeyi Ceza gibi İcadiye İlköğretim Okulu’nda liseyi ise Üsküdar Cumhuriyet Lisesi’nde bitirdi. Şu anda Açıköğretim Üniversitesi’nde işletme okumakta. Rap müzik ile hatırlayamadığı kadar ufak yaşta tanışan Ayben, ağabeyi Ceza aracılığıyla bu müziğin Türkçe yapılabileceğini görerek kendi şarkılarını yazmaya başladı,1998 senesinde ilk profesyonel kaydı olan yüzyüze isimli şarkıyı Nefret Meclis-i Ala albümünde seslendirdi ve bandrollü bir albüme ilk kaydını bu biçimde verdi. Bu onun ilk adımlarından biriydi.Nefret albümü öncesinde de sahne tecrübeleri olan Ayben şu günlerde yeni albüm çalışmalarında yıllarin birikimini bu albümde toplamakta.”Sensin O” isimli albümü 15 Mayıs 28’de çıkmıştır. Ayben, 28’in başlarında senelerin birikimini yansıttığı “Sensin O” isimli solo albümünün çalışmalarını tamamlamladı ve Mayıs ayının ortasında müzikseverlerin beğenisine sundu. Ayben’in heyecanla beklenen ilk solo albümü “Sensin O” 1 senelik bir çalışmanın meyvesi. Ceza, Fuchs ve daha nice Türk rapinin önemli ismi Ayben’e ilk albümünde destek oldu. Toplamda 19 parçanın olduğu albümde rapten, rock’a, arabesk’e uzanan farklı müzik türleri karşımıza çıkıyor. Bir parçada rock müziğin önemli prodüktörü Tarkan Gözübüyük imzası varken diğerinde Cem Karaca’nin unutulmaz parçası “Raptiye Rap Rap”ta sanatçının oğlu Emrah Karaca’ya rastlamak olabilecek. Albümün prodüktörlüğünü Fairuz Derin Bulut’un gitaristi Demir Kerem Atay üstlendi. “Sensin O” dinleyenleri Ayben’in iç dünyasına götürüyor. Dinleyici birbiriyle tezat içindeki iki farklı Ayben’in kapışmasına tanık oluyor. Bunun en güzel ürünü “Benim O” da albümü en iyi özetleyen parça, bunun yanı sıra klip parçası. Ayben’in fotoğraflarında Candaş Arın’ın imzası var. Klibi ise Ceza’nın kliplerinden de tanıdığımız Atıf Ülkü çekti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu