Evlilik Sitesi

Şırnak Olgun Bayanlar Telefonu – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

[ad_1]

Neslihan ben. Şırnak olgun bayanlar arasındayım ve buradan kendime arkadaş bulmak amacındayım. Daha önce böyle bir deneyimim olmadı. Eğer biraz şansım varsa mesaj gelir zaten. Olgun ve dul bir bayanım. Yaşım 39. Aslında çok olgun sayılmam, gördüğünüz zaman şaşıracaksınız çünkü yaşım en az 10 yaş geriden geliyor gibi. Eee bu zamana kadar baktık kendimize doğal olarak. Onun dışında kendimle ilgili bazı tüyolar vereyim ki en azından mesaj atarken ona göre yazarsınız.

Şırnak olgun bayanlar hususunda araştırma yapanlar biraz beklesin. Önce bana yazsın yani. Şansınızı deneyebilirsiniz arkadaşlar. Ben bakımlı bir bayan olmakla beraber kıskanç olmayan, anlayışlı, doğal ve sevecen bir kişiliğe sahibim. Bu özelliklerim aslında çevremin genişlemesine neden oldu çok da mutluyum. Lakin görüyorum ki artık yalnızlık ağır gelmeye başladı. Haliyle arkadaş edinmem gerekiyor.

Şırnak Olgun Bayanlar Arıyorum

Şırnak olgun bayan arayanlar bu durumların bilinciyle yazsın bana. Ondan sonra şu da var. Gereksiz sohbetlere gelemiyorum arkadaşlar. Hoşuma gitmiyor. Havadan sudan konuşabiliriz, dertlerden mutluluklardan bahsedebiliriz fakat farklı konulara girince sinirleniyorum. Farklı konulardan kastım, evlilik gibi. Hala evlilik teklifi alıyorum çünkü.

Arkadaşlar ben kimsenin kalbini kıramıyorum, içim dışım bir benim. Onun dışında aklıma gelen pek de bir şey yok. Ha numara meselesi. Mesaj atanlara anında gönderirim arkadaşlar. Konuşacağım kişiyi görüntülü ararım genelde. Görmem lazım çünkü. Bana uygun mu değil mi falan bakmam lazım işte.

Her şey bazen bir bakışla başlayabilir, anında bitebilir ya da ilerleyen süreçte güzel günleri beraberinde getirebilir. Bunları bilmediğimiz için sabırsız olmaya gerek yok. Sakin bir arkadaşlık süreci başlatırız ona göre ilerleriz işte. Söyleyeceklerim bu kadar. Asıl söz sırası sizde. Buyurun bakalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu