Evlilik Sitesi

Şırnak Olgun Bayanlar Telefonu – Bayanarkadasbulmasitesi.net

[ad_1]

Yüsra’dan herkese kocaman selamlar. 42 yaşındayım. Şırnak olgun bayanlar falan arıyorsanız bekleyin ya ben varım işte. İlk ilanım bu biraz heyecanlıyım kusura bakmayın olur mu? Neyse arkadaşlar ben evlilik değil de güzel bir arkadaşlık istiyorum. Olmaz mı olur mu bilemem daha önceki girişimlerim güzel geçmişti. Çalıştığım iş yerinde falan arkadaşlık teklifi almıştım. Gayet saygılı ve sevgili bir süreçti. Ama bitti işte. Önüme bakmam gerekiyor. Bir şey söyleyeyim mi? Ben şunu anladım; yalnız kalamıyorum ben hiçbir şekilde kalamıyorum.

Şırnak olgun bayanlar diye arayanlar beni görünce şok geçirebilir. Çünkü 42 göstermiyorum, görünce siz söylersiniz artık. Onun dışında kriterlerimden bahsetmek istiyorum dinlerseniz eğer. Arkadaşlar bir kadın ne ister? Saygı, önce saygı ister. Sevgi 2. plandadır hayatta. Bence böyle yani. Saygılı erkekten zarar gelmez. Varsa saygınız buyursunlar efendim mesajları görelim.

Şırnak Olgun Bayanlar Arkadaş Arıyorum

Evet ne demiştik, saygı demiştik. Saygılı adam hemen aşık da olmaz. Kadını sever, sayar, ilgilenir, yalnız bırakmaz ve bir süre sonra aşkını ilan eder. İşte benim felsefem bu. Çok hızlı ilerlemeden güzel bir şekilde geçinip gitmek. Zaten bir süre sonra her şey yoluna giriyor, anlamlı bir şekilde ilerleniyor.

Geçenlerde teklif aldım direkt evlenme teklifi hemde. Adam diyor ki çok güzelsin haydi evlenelim. Şaka yapıyor sandım önce. Beklentilerimi anlattığımda ‘çok haklısınız özür dilerim’ dedi ve arkasına bakmadan gitti. Böyle işte arkadaşlar, her şey zamanında güzel. Aman ya çenem düştü yine. Siz anladınız beni adım gibi eminim. Gelsin şimdi mesajlar bakalım. Şırnak’ta oturanlar önceliğimdir. Ben öyle uzaktaki biriyle arkadaş olmak istemem. Ha şansınızı denemek istersiniz o ayrı mesele, saygı duyarım. Görüşürüz beklemeye başladım bile mesajları.