Evlilik Sitesi

Şırnak Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

[ad_1]

Selamlar herkese. Nermin ben. Şırnak evlenmek isteyen bayanlar arıyorsanız durun biraz. Ben varım artık. Özellikle de burada yaşayanlar bana yazsın olur mu? Yaşım 26. Bazı arkadaşlarım daha erken sakin ol diyor, bazıları da geç bile kaldın falan derken kararımı verdim işte evleneceğim. Ama aradığım bazı özellikler var önce bu konularda anlaşmamız lazım. İlk olarak çalışan bir erkek ile arkadaş olmak isterim. Ben de çalışıyorum. İkincisi anlayışlı bir beyefendi olmalı ve yaşı 33’ü geçmemeli. En çok 35 falan olabilir ama. Bunlar benim aradığım en önemli kriterler bilginiz olsun.

Şırnak evlenmek isteyen bayanlar konusunda bir durum daha var ve bu benim en hassas olduğum şeylerden biri. Kadına saygı arkadaşlar. Evet sevgiden önce saygı gelir haberiniz olsun. Ama yok ben bilmiyordum, ağzımdan kötü söz çıktı özür dilerim falan istemiyorum. Bir defa soğuduğum kişiyle artık bir araya gelemiyorum böyle kötü bir huyum var. Aslında olması gereken ama çabuk silerim maalesef hoş değil farkındayım.

Şırnak Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Günümüzdeki evlenenlere bakıyorum da bazıları mutlu, bazıları hiç değil. Sorun ne bilemiyorum ama bence hatalı seçimden kaynaklanıyor. Hiç olmazsa 6 ay kadar konuşmak lazım, anlaşabilmek için. Daha önce evlilik teklifi almadım ben ama alsaydım da düşüncelerim değişmezdi. Böyle işte arkadaşlar mesaj atmadan önce bir kez daha düşünmenizi isterim.

Evlilik kolay gibi görünüyor peh ya neresi kolay biri bana söylesin? Evi dizmek, eşyaları almak ya bunları geçtim hoşlanmak o kadar basit mi ki? Çevremde bekar kız arkadaş kalmadı ama ne bileyim demek ki evlilik artık eskisinden kolay. Neyse mesajlarınızı atın da numaramı vereyim tanışalım. Sonrası dediğim gibi uzun bir süreç. Biraz sabır da gerekiyor.