Evlilik Sitesi

Şırnak Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

[ad_1]

Hey gidi günler hey neler gördü bu gözler biliyor musunuz? Şırnak erkek arkadaş arayan bayanlar konusunda meraklı olanlar buyursun mesajlarını göndersin ben buradayım. Bir de şöyle durumlar var. Önce arkadaş olup sonra evlilik teklifi geliyor. Çok karşılaştım yapmayın şunu ya. Biraz arkadaşça kalalım ne olacak sanki sabırsızlar canımı sıkıyor ya. Bu arada ismim Zehra, 29 yaşındayım. Şimdi anlatabildim değil mi neden evlilik olmasın hemen diye. Erken arkadaşlar erken ya tanımadan etmeden olmaz bu işler kısmet işleri.

Şırnak erkek arkadaş arayan bayanlar mutlu mu bir sorun isterseniz bana. Ben değilim. Yalnızlıktan mıdır bilmiyorum ama değilim işte. Günden güne sanki yaşlanıyorum. Aman ya kafamı takmayayım diyorum ama canım sinemaya gitmek istiyor mesela. Arkama baktığımda kimse yok. Ne kadar acı değil mi?

Şırnak Erkek Arkadaş Arayan Bekar Bayanlar

Evet acı bir durum. Bu durumu sona erdirmek istiyorum izninizle. Yorum değil mesaj atın. Yorum da atabilirsiniz de cep telefonumu açıktan açığa paylaşamam. Durum böyle arkadaşlar. Şırnak’ta oturan erkek arkadaşlardan mesaj bekliyorum.

Merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz bana. Ben gerçek anlamda sevecen biriyim. Kimseyi kıramam, üzemem. Saygım da sonsuzdur. Ama sevgi konusunda erken soğuyabilirim bilginiz olsun. Canı sürekli sıkılan bir bayanım, en azından yalnız kaldığımda falan. Onun dışında aktaracağım pek de bir şey yok. Anlayışlı ve dürüst bir erkek arkadaş arıyorum.

İşin özü bu şekilde. Çalışıyorum, kendime yetiyorum ama erkek arkadaşımın da çalışmasını beklerim tabi. Evet benden bu kadar şimdilik. Gelsin mesajlar okuyayım bakayım kim ne bekliyor. Kıskanç olanlar da yazabilir. Zaten bir erkek kıskanç değilse sorun vardır yani değil mi? Ve gidiyorum, mesajlarınızı hasretle bekliyorum ama.