Evlilik Sitesi

Şırnak Dul Bayanlar Telefonları – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

[ad_1]

Hanife ben iyi günler diliyorum buradan ilanımı okuyacak herkese. Şırnak dul bayanlar konusunda konuşmak isteyen, sohbet etmek isteyen ya da arkadaşlık kurmak isteyen varsa buyursunlar ben buradayım artık. Yaşım 40 arkadaşlar. 5 senedir dulum maalesef. Ama artık kendime gelme vakti. Arkadaş edinmek istiyorum. Şırnak’tan olursa daha anlamlı olur benim için. Onun dışında nasıl desem ki şimdi, yalnızlık beni sarsmaya başladı açık konuşayım. Öyle ya da böyle bu arkadaşlık kurulmalı. Şunu da aktarmak isterim benim büyük beklentilerim yok merak etmeyin.

Şırnak dul bayanlar konusunda mesaj atmadan önce küçük bir durum daha var eklemek isterim. Arkadaşlar evlilik düşüncesi bazen geliyor bana ama doğru insanı bulamadık işte. Belki kısmet diyelim olur da aşık olursak falan birbirimize, evlilik konusundaki fikirlerinizi de benimle paylaşmanızı rica edeceğim.

Şırnak Dul Bayanlar Telefonları

Bizim buralar çok güzeldir. İnsanlar birbirine saygılıdır, sevgi de gösterir. Ancak ben kişisel olarak kendime o saygıyı gösteremedim. Çünkü hep yalnızım ben. Bu süreçte yanımda olacak, beni anlayacak ve destek olacak birileri vardır illa ki ya. Eee şimdi de aradığım erkek arkadaşta hangi özellikler olmalı, bununla ilgili konuşalım biraz da.

Sevmek ve sevilmek güzeldir ama önce erkek arkadaşımın sahiplenmesi lazım. Takılmaca arkadaşlıkları hiç sevmem bilginiz olsun. Ayrıca ilgisiz erkeklerden hoşlanmam. Beni soracak, beni arayacak ne bileyim işte canım sıkıldığı zaman hızlıca bana ulaşacak biri lazım anlatabildim umarım.

Geçmiş zaman olur ya hani insanın beklentileri vardır. Benim beklentilerim de bunlar işte. Mesajlarınızı beklediğimi unutmayın. Onun dışında beklentileriniz varsa paylaşabilirsiniz. Sadece bayanların kriteri olmaz. Erkeklerin de beklentileri vardır saygı duyarım. Görüşürüz en kısa zamanda umarım. Mesajları tek tek okuduktan sonra numaramı veririm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu