Evlilik Sitesi

Şırnak Dul Bayanlar Telefon Numaraları

[ad_1]

Goncagül benim ismim. 39 yaşındayım ve Şırnak dul bayanlar arasındayım. Bu süreçte kendimi artık yalnız hissettiğim için ilan açmak istedim arkadaşlar. Dul bayan arıyorum diyenler bakıyorum da biraz umutsuz gibi. Bence umutsuz olmayın. Beni görünce aşık da olmayın rica ediyorum. Bakımlı ve güzel bir kadın olduğumdan ötürü insanlar evlilik hayaline de kapılıyor hızlıca. Ben arkadaş arıyorum, evlenecek kişi değil. Bunu en baştan söylemek sanırım doğru olacak.

Şırnak dul bayanlar ile ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum. Mesela dul bir bayanda hangi özellikleri ararsınız ya da güzellik mi sevgi mi? Buna yanıt alabilir miyim lütfen. Mesaj atmanızı rica edeceğim ayrıca. Yorumlardan numaramı veremem günde 100 kişi ararsa olmaz. Neyse süreç bu şekilde şimdilik. Her ne kadar yalnızlığımla mutlu olsam da baktım yok olmuyor yahu. Bir erkek arkadaş şart bana.

Şırnak Dul Bayanlar Cep Numaraları

Şırnak’ta dul bayan arayanlar adım gibi eminim vardır. Benim sohbetim güzeldir, sıkmaz. Ondan sonra benle konuşurken güzel hayallere kapılabilirsiniz çünkü yüzüm gerçekten hoş. Güzellik herkese göre farklıdır ve görecelidir zaten ama ben harbiden de baktım kendime. Neredeyse 40 olacağım ama 30 gösteriyorum ve bu da beni mutlu ediyor.

Her neyse bunlar çok da önemli değil. Önce arkadaşlık kuralım da gerisi gelir diye düşünüyorum. Sohbeti anlamlı, kıskanç olmayan, kadınları anlayabilen arkadaşları mesaja bekliyorum o zaman. Yalnız kaldığım süre boyunca çok düşündüm ve yok ya arkadaşım olsun istedim.

Özet olarak anlatacaklarım bunlardı zaten. Dul bayan sitesi sayesinde hiç arkadaşım olmadı bakalım bu ilk kez olacak. Heyecan da var tabi. Evet o halde neyi bekliyorsunuz gelsin mesajlar yahu. Sabırsızım ben unutmayın ya bir an önce yazın da sohbet edelim.