Evlilik Sitesi

Siirt Olgun Bayanlar Telefonu – Bayanarkadasbulmasitesi.net

[ad_1]

Siirt olgun bayanlar arayanlar varmış ya ben buradayım işte arkadaşlar. Adım Neşe. 42 yaşındayım. Dulum ancak mutluyum. Sosyal bir bayanım. İnsanlarla iletişimim kuvvetlidir. Genel hatlarıyla bir arkadaşlık kuracaksam karşımdaki kişide bazı özellikler ararım. Mesela kendine bakıyor mu, güveniyor mu, dürüst mü ve kadınlara karşı nasıl bakış açısına sahip. Bunlara bakarım ben kusura bakmayın ama. Adam köprüyü geçene kadar kibar ondan sonra bir yüzünü gösteriyor bin pişman oluyorsun. Bana böyle arkadaşlıklar lazım değil.

Siirt olgun bayanlar her zaman insanlara sevgiyle bakar unutmayın. En azından ben böyleyim ya o bana yeter. Neyse kriterlerimi en baştan konuşmakta fayda görüyorum. İlk olarak sahiplenirim ben arkadaşımı. O da sahiplensin ne olacak ki değil mi? Ondan sonra yalan söylemesin. Benim ağzımdan tek yalan söz çıkmaz, çıkamaz, yakışmaz bu bana. Ama karşımdaki daha ilk günden yalan söylerse olay orada biter gider maalesef.

Siirt Olgun Bayanlar Numarası

Olgun bayan arkadaş arıyorum diyenlerden de bekleyelim bakalım mesajları. Kimler neler söyleyecek gerçekten merak içerisindeyim. Şunu da bilmekte fayda var. Bir arkadaşlığı ayakta tutan şeylerden en önemlisi şüphesiz güvendir. Bakın benim çevremdeki kızlar hep güvensizlikten yakınıyor. Bazıları evlendi durumları falan iyi ama ne bileyim ya mutsuzlar işte. Süreç herkesi yorar o yüzden ne kadar kısa olursa o kadar mutlu olur insanlar.

Benden bu kadar ya çok konuşmayı sevmem, telefonda devam ederiz arkadaşlar. İnsanlarla ilgili düşüncelerimi paylaştığımı düşünüyorum yeteri kadar. Biri gider biri gelir demiyorum, biri olsun hep olsun. Parolam bu yani. Ama unutmayın her şeyin hayırlısını istemek çok daha iyi olacaktır. Gelsin bakalım mesajlar, beklentilerinizi, yaşınızı ve işinizi ve yaşantınız da paylaşırsanız sevinirim.