Evlilik Sitesi

Siirt Evlenmek İsteyen Bayanlar – Bayanarkadasbulmasitesi.net

[ad_1]

Dilek benim adım selam olsun herkese. Aslında Siirt evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Bu nedenle ilanımı açıyorum ve umuyorum ki ciddi arkadaşlıklar kuracağız. Hep hayalimdi aslında ya sanal bir ortamdan arkadaş edinmek ve onunla ciddi düşünmek. Kısmet bugüne sanırım hayırlısı olsun diyelim. Şimdi kendimle ilgili tüyolarımı paylaşırken bana karşı nasıl davranmanız gerektiğini de söyleyeceğim. Aslında şey anlamında hani hangi durumlardan hoşlanıyorum falan işte.

Siirt evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi alırken dürüstlüğe fazlasıyla önem verdiğimi söylemek istiyorum. Bunun dışında insanlarla olan arkadaşlıklarım hep güven üzerinedir. Yani güvenmiyorsam birine o kişi orada bitmiştir gözümde. Derler ya hani ağzıyla kuş tutsa da boş. İşte o mesele. Ondan sonra nasıl desem şey var bir de, seviyorum deyip sevmediğini hissettirenler. Bunlardan da hep uzaklaşmışımdır haberiniz olsun.

Siirt Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Ben gerçekten şu süreci başarıyla yönetmek istiyorum. Çünkü yalnızlık bir yandan evleneceğim adamı bulamama korkusu bir yandan öyle yaşıyorum. Yaşım da 25 oldu. Doğal olarak kendimle ilgili kararları alabilirken bir de evlenecek kişiyi bulamamak bana acı veriyor. Olsun ya sabırla bekliyorum. Atacağınız mesajlarda lütfen bu dediklerimi de göz önünde bulundurun lütfen.

Fazla söze gerek yok diye düşünüyorum. Çünkü insanların bu konudaki beklentilerini göz ardı etmemek lazım. Mesela ben güvenilir birini bulduğum an iyi geçinirim. Gerçekten üzmem ve kendimi de ezdirmem. Arkadaşça başlar evlilikle devam ederim. Yapım biraz sert olsa da sevdiğimin yanında kuş gibiyim yahu. Neyse heyecanlandırmak da istemem öyle çok. Gelsin mesajlar görelim kimler evlenmek istiyor bakalım. Geri dönüşüm telefon numaramla olur merak etmeyin. Başka türlü birbirimizi yakından tanıyamayız ki zaten. Hoşçakalın şimdilik mesajlarınızı beklemeye başladım bile.