Bayan Arkadaş Bul

Sevgililer Günü

Sevgililer Günü, evlilik sitemizde Sevgililer Günü başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Sevgililer Günü başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Sevgililer Günü

0

Sevgililer Günü

Sitemizde Evlenen Ve Tanşan Çiftlerimizden GeLenler

Tüm Sitemizde Evlenen Ve Aşk Yaşayan Çiftlere Hediyemizdir Bu Şiirlerimiz Ve Sizden Gelenlerin Hepsinin Bir Arada Toplandıgı Mesajdir Bu. Adını Veveya isimlerini gönderipde eklemeyemediğimiz dostlarımız bizleri affetsinler.

sevgililer günü
Sevgililer Günü

Hakan&SibeL
Aşk benim hiç Senim olmamış

Varlığınla yokluğun içinde kalmayacağım artık, yalnızca olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır içinde unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi düşleriyle avunan yalnızlığı, artık sahiplenilmeyecek olmanın burukluğunu yaşarken, haykırabilir miyim dersin, susar mıyım, gülüp geçer miyim yoksa …?
Aslını söylemek gerekirse alıştırmalıyım kendimi hiç dönmeyecekmişsin, dönülmeyecek bir yerdeymişsin gibi farzetmeli, unutmalı. Seni hiç tanımamış gibi yaşamımı sürdürmeliyim. Var olduğum her yer aşk(ın) şehri olmalı artık, yeniden sevmenin, sevilebilmenin yeri her yer, zamanı yaşanan ve gelecek tüm zamanlar olmalı benim için. Evet, sayfalardan koparıp bir bir savurmalıyım seni yaşanmış tüm zamanlara, uzaklaşan her adımımla hapsetmeliyim bu anılar sokağına. Kopan takvim yaprakları sensiz geçen günleri saymamalı, bende yokluğunun güncesini tutmayı artık bırakmalıyım. Her yeni güne seni getirmedi diye isyan etmemeliyim. Kabullenebilmeli, hazmedebilmeli, aldırmamalı hatta sana hak verebilmeliyim. Bu satırlarla büyümeye başlamalıyım, sırf seni ve çocuklaşan bir aşkı basit bir şekilde unutabilmek için. Zira yoksun. Sanki benim hiç senim olmamış, adeta bizi hiç yaşamamışız, adeta aşk denen o hoyrat şarkıyı mırıldanmış ve sonra yarım bırakmışız gibi. Artık yeni bir şarkı söylemenin vakti, Yaşanmışlığına, yitikliğime hiç aldırmadan,
Sanki benim hiç senim olmamış gibi…

sevgililer günü
Sevgililer Günü, Hakan&Sibel

Meltem&Yusuf

Aşk Şiirleri
Anlattıkça kış vuruyor satırlarıma

Anlattıkça üşüyor, anlattıkça ısınıyor yüreğim.
Bugün sardunyalarım da açmadı
Belki de küskün renklere
Ellerimde günah gibi yaşayamadıklarım
Sensiz soluyorum anlayacağın
Mavi mavi ölüyorum

Duyuyor musun, orada mısın,
Var mısın, yok musun?
Bir tek şeyi unutma!

Seni sevdim ben.

Yanarak, yıkılarak
Aklıma her geldiğinde ağlayarak….

sevgililer günü
Sevgililer Günü Meltem Yusuf

Canan & İsmail ♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

sevgililer günü
Sevgililer GünüCanan İsmail

Elif & Koray♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

sevgililer günü
Sevgililer Günü elif koray

Ahmet & Zümre ♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En kıymetli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

sevgililer günü
Sevgililer Günü Ahmet zumre

Yeliz & Mahmut ♥ Kuyruklu yıldızlar mevcuttur, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu yaşamı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.

sevgililer günü
Sevgililer Günü

Ebru & Ercan ♥ Ayrılık ufak sevgileri öldürür ama büyük sevgileri kuvvetlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Turgay & Fatma ♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Güneş & Batı ♥ @–)–) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden fakat bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum.

Ufuk&EmeL ♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Kadriye & Tolga ♥ Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Birol & Serap ♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Tahsin & Buse ♥ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

KemaL&Ahududu ♥ Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünya çapındaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu