Evlilik Sitesi

Sevgi ve Huzur Arıyorum – Arkadaşlık İlanları

[ad_1]

Sevgi ve Huzur Arıyorum, Merabalar yasim 34 boyum 1.80 tekirdag da yasiyorum plastik enjeksiyonda uretim de vardiya amirliği yapıyorum. Benim amacim ileriye dönük evlilik düşünüyorum.

Adı: Aras

Yaşı: 34

Boyu: 1.80

Yaşadığı Yer: Tekirdağ

Mesleği: Plastik Enjeksiyıon

İletişim: Yorumlardan mesaj yazınız

Mesajı: Sevgi ve Huzur Arıyorum. Merabalar yasim 34 boyum 1.80 tekirdag da yasiyorum plastik enjeksiyon da uretim de vardiya amirlik yapiyorum. Benim amacim ileriye dönük evlilik düşünüyorum. En önemli olan önce karşılıklı tanişmak. Bayan adaylar evlilik düşüncesi olan fikri olan ciddi niyetli düşenen. Aradığım kriterler önce saygili dürüst hanim efendiyle tanisabiliriz.

Eş adaylarının başı açık veya kapalı ola bilir önemli değil. Yeterki insan olsunlar ayrıca benim içki alkol kötü alışkanlığım yok. Ayrıca şehirler arasi uzak mesefenin bir önemi yok. Ben evlilik düşünüyorum uzun bir hayata başlamak istiyorum. Yari yolda bırakılmayacak uzun bir evlilik istiyorum.

Bunun yanında evlenip ayrılan çocuklu da ola bilir veya hic evlenmemisde ola bilir. Bu arada maddi durumum iyi niyeti ciddi olan varsa tanismak isterim. Uygun görülürse bana face den yazabilirler veya iletisime mesaj yazabilirler.

Yeni Eklenen Arkadaşlık İlanları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu