Evlilik Sitesi

Sevgi Sandalı Evlilik Sitesi

Sevgi Sandalı Evlilik Sitesi açılmıştır. Burada istediğiniz kız erkek – evli dul üyeleri bulabilirsiniz. Merhaba ben Serpil Edirne’de yaşıyorum yaşım 30 henüz evlenmiş değilim evde kaldım sayılır ama olsun geç olsun güzel olsun hayatımın aşkını arıyorum diyebilirim peşimde benim ile evlenmek isteyen çok kişi var ama dedim ya hayatımın aşkını arıyorum ben ev kızıyım ailemle birlikte yaşıyorum gezmeyi ve eğlenmeyi çok severim..

Merhaba adım Meryem Konya’da yaşıyor ve çalışıyorum 41 yaşımda dul bir bayanım bir oğlum var onunla beraber yaşıyorum eski eşimle 5 sene önce ayrıldım uzun süredir sevgilim yok 2.ci kez evliliği düşünmüyorum şuan sadece erkek arkadaşı arayışındayım 40 45 yaş arası kendini bilen seviyeli düzgün bir bey efendi ile tanışmak isterim benim gibi evlenmiş boşanmış olabilir problem yok gerçekten sevmek ve sevilmek istiyorum ilk evliliğim mantık evliliğiydi sonuç olarak mutlu olamadım aşk duygusu nedir bilmem o duyguyu yaşamak istiyorum.

İlgili Aramalar: En güvenilir evlilik siteleri, Memur evlilik sitesi, Tamamen ücretsiz evlilik siteleri, 40 yaş üstü evlilik sitesi, Evlilik sitesi, Ciddi evlilik sitesi hangisi, Helalim ol İslami evlilik sitesi, İslami evlilik siteleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu