Evlilik Sitesi

Sana Güzel Bir Sevgi Veririm

[ad_1]

0 0 Oy Verme

Bu Kullanıcıya Puan Ver

Adınız
Selahattin
Email Adresiniz
[email protected]
Mesajınız
Cennet hanım ben 47 yaşındayım Bursa’da yaşıyorum sana güzel bir sevgi veririm dönüş yaparsan sevinirim 05453642818
Soyadınız
Garip
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
05453642818
mutlu yıllar herkese
Adınız
Selahattin
Email Adresiniz
[email protected]
Mesajınız
Cennet hanım ben 47 yaşındayım Bursa’da yaşıyorum sana güzel bir sevgi veririm dönüş yaparsan sevinirim 05453642818
Soyadınız
Garip
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
05453642818

Görüntülü Sohbet

Canlı olarak kameralı ve görüntülü sohbet yapabilmeniz için kurmuş olduğumuz sistemimimiz hizmetinizdedir.

Karşı cins ile kameralı olarak iletişim kurabilmeniz ve hoş sohbetler edebilmeniz için herşeyi düşündük.

Özel odalar, genel odalar vs. hepsiyle hizmetinizdeyiz.

Bu sistem Sesli Chat ‘inde ötesinde dahada geliştirilmiş bir sistem olarak sizlerle, tek yapmanız gereken hemen soldaki logoya tıklamanız olacaktır.

ORTAMDAYIM diyebileceğiniz bir sitedir.

Sizlere hoş sohbetler dileriz. Hemen sohbete başlayabilirsiniz.

Görüntülü Sohbetin Tarihi

İnternet
Sosyal bilimciler dünya tarihinde interneti yeni zamanın miladı olarak kabul ediyorlar. İnternet sayesinde iletişim anlık bir hale geldi böylece hiç bir hareket, haber yeni olabilme özelliğini kaybetti. Eskiden at vasıtasıyla gönderilen postaların yerine ulaşması cevabın gelmesi aylar sürerdi. Ulaşım araçlarının gelişmesi bu süre kısaldı ve küreselleşme hız kazandı. İnternet sayesinde küreselleşme öyle bir noktaya geldi ki artık milletler ne farkı olursa olsun bir birlerinde ne kadar uzakta olsalar da aynılaşmaya başladırlar yani tek tip insan oluşuyor. İnternet ağı sayesinde dünyanın öbür ucuna ulaşmak çok kolay hem de hiç bir enerji harcamadan.

Chat
İnternetin gelişmesi tabana yayılması uzun bir süreç. Bu süreç içersinde sürekli büyüdü ve ihtiyaçlara göre kendini geliştirdi. Gelişmelerle bir çok olanak da aktif oldu. En büyüğü ise sosyalleşme olanığıdır yani internette sohbet. Doksanların sonuna doğru internetin tabana yayılması ile ağ üzerinden MIRC, ICQ programları ile sosyalleşme, chat yapma imkanı doğdu.

Bu programlarda hesap oluşturup, nick alıp chat yapmak mümkündü. Bire bir sohbetlerin yanında kanallar, odalar ile grup sohbetleri yapılabilirdi. Chat yapmak böylece hayata girdi. Chat yapmak internette yapılan tüm bu aktivitenin ismi, sadece bir kelime değil.

Chat programları arasında MSN’nin yeri farklıdır. Sabit bir hesaba sahip olunan ve telefon rehberine kayıt yapar gibi kişi listesi oluşturup sürekli bağantıda kalmak mümkündü. MSN anlık mesajlaşma, chat yapmada dünya lideriydi. İnternete erişimi olup da MSN kullanmamış olmayan yok desek yeridir. Sonraki yıllarda chat siteleri, sohbet siteleri hayat buldu. Chat yapmak bu şekilde var oldu hayatımıza girdi.

Görüntülü Chat
Dijital kameraların bilgisayara ve internete entegre olması ile görüntülü chat hayat buldu. Görüntülü chat ilk başlarda programlar üzerinden oluyordu. Skype bu konuda tek. Skype sesli görüşmeye kamerayı da eklemişti. Tekonojinin gelişmesi internet alt yapısının gelişmesiyle bağlantı hızları arttı. ADSL sayesinde bağlantı çok yükseldi ve böylece tarayıcı üzerinden görüntü almak ve göndermek kolay bir hale geldi. Öncesinde Skpye gibi programlarla görüntülü chat yapılıyordu. Bu teknoloji sayesinde browser üzerinden görüntülü chat yapmak mümkün. Görüntülü chat siteleri, kameralı chat siteleri sohbet dünyasında yerini aldı. Ücretsiz düşük hizmet veren servisler var fakat kaliteli ve keyifi zaman geçirmek için kaliteli görüntülü chat siteleri bulunmakta.

Görüntülü Sohbet birevlilik Farkı İle, Görüntülü Sohbet, Görüntülü Sohbet Siteleri, Hastv Görüntülü Sohbet, Görüntülü Sohbet Sitesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu