Bayan Arkadaş Bul

Sakarya Evlilik

Sakarya Evlilik, evlilik sitemizde Sakarya Evlilik başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Sakarya Evlilik başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Sakarya Evlilik

0

Sakarya Evlilik Sitelerine Hoşgeldiniz. Sitemizde Sakarya Çevresinden bay ve bayanlarla tanışabilir evlenebilirsiniz. Şimdiden Bol kısmetler.

Ben Zümrüt 32 Yaşındayım. Oğlak burcuyum. Koronadan dolayı çalısmıyorum. Sakarya’da yaşıyorum Sakarya etrafından evlilik arıyorum. Ben kendimi anlatmayı sevmem ama sanırım anlatmam gerek
Ne arıyorum: Allah’tan korkan merhametli ve özellikle dürüst olmalı ben dinden imandan bi haber cebi para dolu bi oğlan çocuğu aramıyorum yaşamını doğruluğa ve saygıya düstur edendir muradım…

sakarya evlilik, sakarya evlilik siteleri, sakarya evlilik sitesi
sakarya evlilik, sakarya evlilik siteleri, sakarya evlilik sitesi

Görünüm
Boyum: 161 – 165 cm (63,1 – 65,0 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Kahverengi
Figürüm: Bir kaç kilo fazla
Ağırlığım: Belirtmek istemiyorum
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Özel / sağlıklı gıda
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Maşallahım var
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Lise
İşcilik durumum: Diğer
Mesleğim: Eğitim
1. yabancı dilim: Arapça
2. yabancı dilim: İngilizce
Diğer dilim: Belirtmek istemiyorum
Kişiliğim: Güvenilir

 

sakarya evlilik, sakarya evlilik siteleri, sakarya evlilik sitesi
sakarya evlilik, sakarya evlilik siteleri, sakarya evlilik sitesi

Bir 12 Ağustos sabahı İzmir Alsfakat’ta doğan Burcu Güneş, müzisyen olan babası Ali Güneş ve Bige Özkan’ın tek kızı olarak dünyaya gözlerini açtı.

Babasının müzikle dolu olan dünyasında küçücük bir çocukken bile heran evdeki yahut babasının çalıştığı yerlerdeki müzik provalarında var olabilecek birden fazla şeye iştirak ederek ileride kendisinin de bu yolu seçeceğini göstermeye başlamıştı.

Sürpriz sayılmayacak ilk sahne deneyimine babasına vokal yaparak başladı. 13 yaşında İzmir’den Antalya’ya taşındıklarında profesyonel sahne çalışmalarına ilk adımını atmış oldu. Bir süre sonra babası ile kurdukları Dio, Trio ve orkestralarla, büyük otellerde ve tatil köylerinde jazz ve pop müzik şarkıları söyleyerek, okulunuda ihmal etmeyen Burcu kendisini gerçek anlamda müzikle iç içe yetiştirmeye sürdü. Bu arada ilk şan derslerini ve müzik eğitimini almaya başladı.

İlkokul ikinci sınıfta iken, annesi ve babası boşandıklarında, babasında kalan Burcu, yıllarca annesine duyduğu özlemin birikimi neticesinde 18 yaşına gelince İzmir’de onunla yaşamaya başladı. Aynı senelerde İzmir 9 Eylül Devlet Konservatuar Müdürü Prof. Müfit Bayraşa’dan şan, artikülasyon ve solfej dersleri alarak kendini geliştirdi.

İzmir’in büyük otellerinde ve jazz klüplerinde çalışırken öte yandan Müfit Bayraşa ile çeşitli festivallere ve müzik yarışmalarına katıldı. Bu arada tanıştığı bir müzisyen arkadaşıyla ortak beste ve söz çalışmalarının olduğu bir demo kaset hazırladı. 1998 senesinde Raks Marş Müzik şirketine yollanmış demo kaset Garo Mafyan, Koral Sarıtaş ve Galip Kayıhan aracılığıyla dinlenince, hemen İstanbul’a davet edildi. Böylelikle ilk albüm çalışması olan Aşk Yarası ortaya çıkmış oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu