Evlilik Sitesi

Omegle Tv Görüntülü Sohbet Odaları

[ad_1]

Omegle görüntülü sohbet platformudur. ‘Yabancılarla konuş!’ (Talk to strangers!) sloganıyla hizmet verir. 25 Mart 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan sitenin dili İngilizcedir. Üyelik gerekmeden yabancılarla online sohbet etme imkânı tanır. Kurucusu o zamanlar 18 yaşında olan Leif K-Brooks adında bir gençtir.

Omegle sohbet üç kullanıcının birbirine bağlanmasını sağlayan Câsus Modu içerir. Böylece bir kullanıcı, diğer iki kullanıcıya kendi belirlediği bir soruyu yöneltir. İki kullanıcının arasında gerçekleşen tartışmayı uzaktan, onlara katılmadan izlenerek eğlenir.

Omegle ile benzer ilgi alanlarına sahip kullanıcılar birbirini tanır. Facebook üzerindeki beğenilerle de entegre olabilen bu sistem, sanal arkadaşlık için biçilmiş kaftandır!

omegle tv görüntülü sohbet odaları 1

Omegle Sohbet

Omegle sohbet odaları reCAPTCHA adı verilen anti-spam mekanizmasına sahiptir. Böylelikle botların gönderdiği mesajları tespit ederek filtreleyebilir ve bunların siteye erişmesini engeller.

Omegle sohbet sırasında görüntülü konuşmalarınız kaydedilerek başka sitelerde yayınlanabilir. Onun için dikkatli olmanız gerekir.

Omegle sohbet Türkiye’de yasaklanmış durumdadır.Pek çok ülkede de erişime kapatılmıştır.

Omegle sohbet ile rastgele birilerini bularak cinsel konular hakkında konuşursunuz. Sonra o kişiyi bir daha görmezsiniz.

Omegle TV

Omegle TV görüntülü sohbet keyfini doyasıya yaşayacağınız bir platformdur. Millet yakışıklı görsün veya herkes bu güzelliğe hayran olsun diyorsanız Omegle TV ile amacınıza ulaşabilirsiniz!

Omegle TV size random sohbet arkadaşı bulma ve web kameranız ile görüntülü konuşma olanağı sunar. Böylelikle hiç tanımadığınız birini görerek onunla sohbet edebilirsiniz. Ne siz onu, ne de o sizi bir daha görmeyeceği ve zaten gerçek kimliğinize dair hiçbir şey bilmediği için rahat rahat takılırsınız.

Omegle TV sayesinde sohbet eden kızlar ve erkekler birbirini yakından tanıma fırsatına erişir. Burada sohbet gerçekleştirebilmeniz için kameraya ve mikrofona sahip olmanız gerekir.

Omegle Chat

Omegle chat ile yabancı kişileri tanıyıp sohbet edebilirsiniz. Daha önce tanımadığınız birine karşı daha cesur olursunuz ve hatta onunla tüm sırlarınızı, tüm özelinizi bile paylaşırsınız.

Omegle chat esnasında bütün mahremiyetini ortaya dökenler çoktur. Çünkü bu sitede her şey tamamen anonim bir şekilde gerçekleşir.

Omegle chat yeterince güvenli olmasa da, pek çok kişi için oldukça rahatlatıcı ve haz vericidir. Sohbet keyfinin doruklarda yaşandığı bu platform, görüntülü chat için başvurulan ilk adreslerdendir.

Omegle Random

Omegle random kullanıcılarla tanışabileceğiniz bir ortamdır. Burada kimlerle tanışacağınızı kendiniz belirlemezsiniz. Karşınıza kim çıkarsa onunla idare edersiniz.

Omegle random size ‘bulduğunla yetin!’ demez. Burada sınırsız kişiyle görüşme imkânınız vardır. Binlerce kişinin yer aldığı bu platformda herkese bir kişi düşüyor olamaz, değil mi?

Omegle random sayesinde tanımadığınız kişileri kendi dünyanıza dâhil edersiniz. Yeni insanlar keşfetmek sizce de heyecan verici bir deneyim olmaz mıydı?

Omegle Tarzı Siteler

Omegle tarzı siteler bu platformla aynı konsepte sahiptir. Yani görüntülü konuşma üzerine kuruludur. O tarz sitelerden bazıları şunlardır: Chatroulette, Cam4, Bazoocam, Chatspin, Chatrandom, Dirtyroulette, Tinychat, Shagle, Lesbians Chaturbate, Gayconnect.

Omegle tarzı siteler ücretsizdir. Sosyalleşmek veya dil öğrenmek amacıyla bu siteleri kullananlar da çoktur.

Omegle tarzı siteler genelde cinsel sohbet amaçlı kullanılır. Fakat bu sitelerin kapsamı bununla sınırlı değildir. Başkalarıyla dertleşmek, kültürünüzü geliştirmek için de bu siteleri tercih etmeniz mümkündür. Omegle tarzı siteler insana ayrı bir keyif ve heyecan verir. Skype gibi videolu görüşme programları olsa da bu sitelerde sohbet etmenin tadı bir başkadır. OmeTV de omegle tarzı sitelerden biridir. Yıllardır yayın hayatına devam eden bu site, ülkemizde yasaklanan Omegle platformuna alternatif olarak geliştirilmiştir.

omegle sohbet
omegle tv görüntülü sohbet odaları 2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu