Bayan Arkadaş Bul

Nergis Öğretmenim

Nergis Öğretmenim, evlilik sitemizde Nergis Öğretmenim başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Nergis Öğretmenim başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Nergis Öğretmenim

31Oy Ver.

Nergis Öğretmenim, öğretmenle evlilik, memur evlilik

Ben Nergis sınıf öğretmeniyim kızımla yaşıyorum.35 yaşındayım. Boğa burcuyum. 157 boy 50 kilo minyon bir bayanım .spor yapmayı ,yemek pişirmeyi,sinemayı severim.doğal mekanlarda bulunmaktan hoşlanırım.azla yetinip hayata asılıyorum kendi ayaklarım üzerimde kendime yetebiliyorum.yalnızca yaşamı benle paylaşacak ve buna değecek birini arıyorum…..
Ne arıyorum: eğitimli sigara ve içki içmeyen kendine güveni olan bir beyle tanışıp,sevgi,saygı ,sadakat ve ortak paydalarda buluşmak.yaşamın geri kalanını birlikte yaşayıp noktayı onla koymak arzusundayım…
Görünüm

nergis öğretmenim, öğretmenle evlilik, memur evlilik
Nergis Öğretmenim, öğretmenle evlilik, memur evlilik

Boyum: 156 – 160 cm (61,1 – 63,0 inch)
Göz rengim: Fındık rengi
Saç rengim: Sarışın
Figürüm: İnce
Ağırlığım: 46 – 50 kg ( 99.3 – 1.2 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Boşanmış
Beslenmem: Sağlıklı besleniyorum
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Maşallahım var
Kim ile yaşıyorsun?: Çocuklarımla yaşıyorum
Çocuklarım: Evet, bir çocuk
Çocuk isteğim: Emin değilim
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Memur
Mesleğim: Eğitim
1. yabancı dilim: İngilizce

 

nergis öğretmenim, öğretmenle evlilik, memur evlilik
Nergis Öğretmenim, öğretmenle evlilik, memur evlilik

Rüyada kendi ablasını görmek, birinin yakında zamanda iyi bir haber alım yapacağını yahut bekarsa evlenebileceğini belirtir. Yaptığınız işte veya ilerde yapacağınız bir işte karşı karşıya geldiğınız zorluklar karşısında itibarlı birisi aracılığıyla kollanıp gözetileceğiniz manasına da gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında zamanda iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı yahut ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde koruma göreceğinize, güvenli ve ömrünüzün uzun bulunacağına işarettir. Kişini rüyasında ablasını görmesi, bekar ise yakında zamanda iyi bir evlilik yapacağına; evli ise, bir kız çocuğu doğuracağına; bu rüyayı bir erkek görmüş ise, beklemediği bir yerden eline biraz para yahut mal geçeceğine yahuthut çok hayırlı bir haber alacağına işarettir. Bir rivayete göre; ablasından büyük bir iyilik göreceğine, eğer ablası yok ise onun yerine koyduğu bir kimseden aynı biçimde bir iyilik bulacağına delalet eder. Bazı tabircilere göre ise, rüyada abla görmek, şefkatle sevgiyle ve güvenle tabir edilir. Rüyada bir ablası olduğunu görmek, aile içinde çok sevildiğine işarettir. Ablasını yanaklarından öptüğünü gören, mutlu bir geleceğe sahip olur. Ablası aracılığıyla öpüldüğünü görmek ise, kendisinin ev halkına bağlılığını ve sevgisini gösterir. Rüyada ablanızı görürseniz, bütün işlerinizde ve girişimlerinizin tamamında birisinden fazla güzel bir destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü bulunacağına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu