Evlilik Sitesi

Muş Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

[ad_1]

Kocaman selam herkese. Gamze ben. 31 yaşındayım. Muş evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Biraz ciddi biraz da sevecen erkekler varsa neden mesaj atmıyor bakayım? Mesajlara dönüşüm telefonla olacak ondan şüpheniz olmasın. Asıl merak ettiğim şeyler var onlara yanıt istiyorum. Şimdi evlilik basit değil. Yorucu ve uzun bir süreç bunu biliyoruz da erkekler evlilikten neden kaçıyor o kısmı anlayamıyorum? Var mı aranızda bunu anlatacak? Sorumluluk mu istemiyorsunuz yoksa sevmekten mi korkuyorsunuz gerçekten çözemedim. Bunun yanıtını verecek olan varsa buyursun hiç beklemesin yazsın ki numaramı vereyim sohbete başlayalım.

Muş evlenmek isteyen bayanlar emin olun ki bu soruları sorar size. Gerçekten değişik haller içindeyim. Hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim ki kendimi. Neyse ki çevremdeki kız arkadaşlarım hep destek oluyor bana. Olmasalar bitik durumdaydım. Neyse sorularıma yanıt bekliyorum lütfen unutmayın.

Muş Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Genelde insanlarda şu düşünce var arkadaşlar. Birisi olsun kahrımı çeker anlaşırız sonunda. Yok öyle ya yapmayın şunu. Kimse kimsenin kahrını çekmesin neden çekiyor? Mutlu olmak varken bu neden yani anlayamıyorum. Çevremde kaç kişi evlendi ve mutlu mesut yaşıyorlar. Ben istiyorum çok mu yani. Aman ya bu konu canımı sıkıyor. Evlenmek işte böyle kolay değil düşünüp duruyorsunuz akşama kadar. Geceleri uykunuz bile kaçabiliyor işte.

Sonuç ne olacak çok merak ediyorum. Evlenmek isteyen bayanların kriterleri konusunda diğer ilanlara da göz attım hepsi benim gibi dürüstlükten yana. Saygılı ve sevgi gösteren erkek arkadaş arıyorlar. Eğlenilecek değil evlenilecek adam arıyorlar özetle. Haydi bakalım o zaman mesajlarınız gelsin de okuyalım dönelim. Şans işi biraz sanırım. Kimin kısmetinde kim var bilemiyorsun ki. Gittim ben, mesajlarınızı heyecanla bekliyorum.