Evlilik Sitesi

Muş Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

[ad_1]

Ahu ben selamlar. Muş erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım. Çok da heyecanlıyım ama bilginiz olsun. Yaşım 25. Bu yaşıma kadar erkek arkadaşlarım oldu elbette ama kalıcı bir arkadaşlık ne yazık ki kuramadık. Ben de artık buradan bir ilan açmaya karar verdim bakalım iyi mi ettim kötü mü ettim göreceğiz. Muş bayan arkadaş arıyorum diyenler beni daha fazla bekletmesin lütfen çünkü bu süreç beni çok yordu. İnanın sabredemiyor gibiyim. Biraz abartıyor olabilirim size göre ama içimdeki fırtınaları anlayamazsınız bence. Neyse şimdi kendimden bahsedeyim biraz.

Arkadaşlar ben her zaman saygılı olmuş ve bu çizgiden ayrılmayan bayanım. Yeni üniversiteyi bitirdim. Bu süreçte yanımda olanlar oldu, bırakıp gidenler falan. Hiç sorun değil. Çünkü ben tamamen geleceğe odaklandım. Arkadaşım olacak kişiyle güzel bir süreç yaşayacağımızı biliyorum. Öyle geçimsiz bir bayan değilim ben gerçekten ama. Bir konuşan yine konuşmak istiyor. Sohbetim iyidir yani.

Muş Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar İlanı

Muş erkek arkadaş arayan bayanlar arasına ne zaman katıldım biliyor musunuz, aslında birkaç ay önce. Okul bitti şuan çalışmıyorum ve canım çok sıkkın. En azından sohbet edebileceğim birileri olsa fena mı olur düşüncesindeyim. Muş’ta olanlar haliyle çok şanslı. Fark etmiyor nerede olduğunuz, yeter ki o hissi bana verin. Güven ve dürüstlük ilk önem verdiğim şeylerdendir. Sonrası fark etmiyor.

Arkadaşlar bir bayana nasıl davranılması gerektiğini biliyorsanız bence beklemenize gerek yok. Özet olarak yalnızlıktan sıkılan ve bayan arkadaş edinmek isteyenlere döneceğim ama mesajla. Numaramı almak isteyenler mesaj atmalı. Gerisi bende. Güzel ve sıkıcı olmayan bir sohbet arayanlar için Ahu burada be. Haydi o zaman en kısa zamanda görüşürüz umarım. Buralarda olduğumu lütfen unutmayın.