Evlilik Sitesi

Muş Dul Bayanlar Telefonları – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

[ad_1]

Fatma ben. Muş dul bayanlar olarak yazıyorum yani kendim için aslında. Yaşım 39. Dul kalmak nasıl bir duygu diye sormayın. Sadece kendime arkadaş arıyorum buradan. 4 senedir dulum ve bu yalnızlık canımı sıkmaya başladı. Kısmet işleri bunlar ama olsun ben Muş erkek arkadaş arayan bayan olarak kendimle ilgili bazı bilgiler paylaşıyor olacağım. Geçenlerde bir evlilik teklifi de aldım ama hazır olmadığımı söyledim. Belki buradan hazır olacağım kim bilir? Neyse şimdi biraz daha sohbet koyulaşsın o zaman.

Muş dul bayanlar denildiğinde aklınıza ne geliyor önce bunu söylemenizi rica ediyorum. Daha sonra yaşınızı ve işinizi falan anlatın. Yoksa numaramı neden vereyim ki? Ben çalışan bir kadın olarak erkek arkadaşımın da çalışması gerektiğini düşünüyorum. Onun dışında dul bir hanımla evlilik hayaliniz olabilir mi? Evet bu belki de en can alıcı sorulardan biri arkadaşlar unutmayın.

Muş Dul Bayanlar Arıyorum

Bizim burası küçük şehir. Herkes birbirini tanır genelde. Ben de dul olduğum için insanların bakış açısı daha iyi. Yani bir ihtiyacım var mı yok mu diye sorarlar sağ olsunlar. Diyemiyorum ki arkadaşa ihtiyacım var. Bu yüzden de sanal arkadaşlık sitesi buldum oh rahatladım gerçekten. Mesaj atanlara hemen numaramı da vereceğim arkadaşlar kimse merak etmesin. Bunun dışında romantik erkekleri severim, saygılı ve dürüst erkekler de can yoldaşımdır o derece yani.

Dul bayan arkadaş arıyorum diyorsanız emin olun doğru kişiyle görüşüyorsunuz şuan. Merak etmeyin ben takıntılı bir kadın değilim. Yeter ki erkek arkadaşım beni kollasın, mutlu etsin. Gerisi kendiliğinden gelecek zaten. Çok da tüyo vermeyeyim ki her şey olurunda devam etsin. Sürprizleri seven bir kadınım ben onu da söylemeden edemedim.