Bayan Arkadaş Bul

Mirc sohbet odaları

Mirc sohbet odaları, evlilik sitemizde Mirc sohbet odaları başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Mirc sohbet odaları başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Mirc sohbet odaları

0

Ben Ömür İstanbullu bir bayanım. 28 yaşındayım. Sevecen, keyifli, dürüst , kendini ve ne istediğini bilen duygusal, hoş görülü,ileri görüşlü Dinine düşkün , yaşamayı seven, kitap Okuyan ilahiyatçı ve hafız…
Ne arıyorum: Kendi kişiliğime yaşam tarzıma Uygun düzeyli dürüst hosgörülü Kültürlü yasamayı seven ve sevmeyi bilen aynı zaman da keyifli Yerine göre merhametli, duygusal Yakışıklı biri ..

istanbul sohbet, istanbul chat, istanbul arkadaş

 

Selam arkadaşlar bugün sizlerle birlikte IRC odalarını inceleyeceğiz. Sadece IRC söyleşi odaları ile yetinmeyip IRC’nin işleyiz ve ne gibi yararları olduğunu da dilimizin döndüğü kadarıyla siz değerli okurlarımıza aktarmaya çalışacaz. (internet Relay Chat) 1986 senesinde Finlandiya’da kurulmuş ve 90’lı seneler itibariyle Türkiyemize gelmiştir. Yurtdışında daha fazla Türkiyedha fazla Türkiyede tutulan bu web protokolü 90 kuşağının olmazsa olmaz bir hobisi haline dönüşmüştür. 90’lı senelerde günde binlerce insanoğlunun ziyaret etmiş olduğu söyleşi odaları 20 senelere girdikten sonrasında popülerliğini kaybetmiştir. Facebook, Twitter, Instagram benzer biçimde büyük toplumsal paylaşım platformları kurulmuştur ve IRC bunlarla başedememiştir. Buna karşın gene de sabit bir kullanıcıya haiz olan söyleşi siteleri şimdilerde yine küllerinden doğuyor diyebiliriz. Çünkü insanoğluımız sosyal platformlardan sıkılıp, tekrardan bu sitelere dönüş yapmaktadır. Her geçen gün eski kullanıcı sayısına biraz daha ulaşan sohbet odaları 90’ların kafasında yetinmeyip teknolojiye ayak uydurarak birbi hayli yenilikler yapmış ve kullanıcıların dikkatini çekmiştir. En önemli yenilik ise Mobil söyleşi odaları uygulamasıdır. Kullanıcılarının rahatlığını düşünen bir tek bilgisayara bağlarımlı kalmasınlar diye telefon, tablet vb. Araçlarla giriş yapmasını sağlamak adına kurulmuş olan bu odaya günde binlerce insan uğramaktadır. Bunun bunun yanında 81 ilin söyleşi odasını kurarak her insanın kendi şehrinden yeni insanları tanımasına olanak sağlamıştır. Örnek verebileceğimiz iller içinde Türkiye’nin belli başlı büyük illerinden birkaç tanesini sayalım; Adana söyleşi odaları, İstanbul sohbet odaları, Mersin söyleşi odaları, Ankara söyleşi odaları, Antalya sohbet odaları, İzmir sohbet odaları vb. Böylelikle gider. Kullanıcıların güvenlik ve gizlilik için aklında soru işaretleri kalmış olduğundan mütevellit bu tür şeyleri en üst düzeyde tutan bu platform kullananlarının kafasındaki soru işaretlerini de bu sayede kaldırmıştır.

istanbul sohbet, istanbul chat, istanbul arkadaş

Siteye giriş icra eden insanlara bir tek irc sohbet etme fırsatı tanımamıştır bunun bunun yanında radyo dinleme, oyun oynama gibi eğlenecekleri tüm alternatif sistemleri düşünen sohbet siteleri günümüz çağının en önemli siteleri içinde yer almaya aday gösterilmektedir. İnsanların sivil yaşamları boyunca bulamadıkları mutlulukları burada bulmaları adına yapılan tüm bu hizmetlerin karşılığında kullanıcılardan beklenen yalnız siteyi ziyaret ederek site sahiplerine destek olmaktadır para vb şeyler asla talep edilmemektedir. Her türlü sohbet ortamını size elde eden sohbet odalarında isteğe göre global kanal diye tabir edilen kanal genelinde, isteğe göre özel kanallar da sohbet ederek insanlarla tanışabilirsiniz ve ek olarak özel pencere bölümünde baş başa kullanıcılarla irc chat uygulayabilirsiniz. Isterseniz sohbet odalarına giriş yaparak kendinize bir eş bulup onunla birlikte söyleşi yaparak birlikte yaşayabilirsiniz. Bu site üzerinde kurulmuş olan kameralı söyleşi ve sesli sohbet aracılığıyla karşınızdaki insanı daha yakında zamandan tanıyarak itimat ortamını daha üst düzeylere taşıyarak içinizi rahatlatabilir ve onunla randevuşarak reel hayatta bir buluşma ayarlayabilirsiniz.

Makalemizin sonuna geldik ümit ederim bu uzun yazım ile sizleri sıkmamışımdır. Sizlere sohbet odalarını daha iyi anlatabilmek adına yazdım tüm bunları. Kimsenin kafasında soru işareti kalmasın hepimiz bir aileyiz ve isteğe göre sizlerde bu ailenin daimi vazgeçilmez bir parçası olabilirsiniz. Her şey sizin elinizde, şimdiden okuduğunuz için teşekkürlerimi iletiyorum her birinize

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu