Bayan Arkadaş Bul

Leyla ile tanış ne yolculuk yap

Leyla ile tanış ne yolculuk yap, evlilik sitemizde Leyla ile tanış ne yolculuk yap başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Leyla ile tanış ne yolculuk yap başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Leyla ile tanış ne yolculuk yap

51Oy Ver.

İsim : Leyla
YAŞ : 28
Şehir : Amasya
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Hali : Bekar
Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
Amacı : Arkadaşlık
Aradığı : Bay
birevlilik.com
Herkese Merhabalarlar ben hiç aklıma gelmezdi bir arkadaşlık sitesine ilan açacağım.İlk ilk kez biraz size neden bir arkadaşlık sitesine ilan açmaya karar verdiğimi ve bu siteye neden ilan açma isteği duyduğumu açıklamak isterim. ilk kez Rusya’dan arkadaş bulmak istiyorum ilanını açmak bana mantıklı geldi nedenini açıklayacağım.
birevlilik.com

leyla ile tanış ne yolculuk yap 2
Ben bekar çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Ailem ile birlikte Amasya’da yaşıyorum. Lakin bir iş nedeni ile Rusya’ya gitmeyi düşünüyorum. Ve benim işte buraya ilan açma ve arkadaşlık sitelerine bakma düşüncesi aklıma geldi ve işte kendimi buraya ilan açar iken buldum. Rusya’dan arkadaş arıyorum nedeni ise Rusya’ya gideceğim gitmeyi de düşünüyorum şuan 2 ay sonra Rusya’ya gitmeyi planlıyorum ve bu sebepten dolayı Rusya’da yaşayan önceden oraya gitmiş ve orada yaşayan bir bayan yahut erkek arkadaş arıyorum. Ve eğer iletişim kurabildiğimiz takdirde minimumından bana yardım edecek Rusya’da yaşayan ve orayı bilen bir arkadaş arıyorum. İşte benim ilan açma sebebim bu Rusya’ya gitmeden bana yardııcı olacak oraya vardığımda bana yardım edecek bir bayan yahut erkek arkadaş arıyorum. Umarım amacımı ve nedenini umarım açıklayabildim diye düşünüyorum. Yaşım 28 bekar dediğim gibi çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bir bayanım. Amacım maddi bir beklenti yahut başka bir şey değil. Tek amacım Rusya’ya gitmeden önce orada yaşayan bir bayan yahut erkek arkadaş arıyorum. Tek şeyim herkes benim gibi düşünür diye düşünüyorum. Sonuçta başka bir ülkeye gideceksin ve uzun bir zaman orada yaşamayı planlıyorsun fakat hiç bir şey bilmiyorsun endişeleri var ve bende bu endişeleri yaşıyorum.İşte bu nedenten dolayı oraya Rusya’ya gitmeden önce buradan orada yaşayan bir arkadaş bulabilme umuduyla buraya ilan açma isteği duydum ve eğer iletişim kurmak iletişim kuran bir arkadaş bulabilirim diye düşünüyorum. Tek amacım minimumından oraya gitmeden önce tanışabiliriz ve oraya vardığımda minimumından bana biraz da olsun minimumından alışana kadar bana yardımcı olmasını istediğimden dolayı işte Rusya’dan arkadaş bulmak istiyorum ilanını açmak istedim.
birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu