Evlilik Sitesi

Kurtarıcı Düğün Tavsiyeleri

Kurtarıcı Düğün Tavsiyeleri, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde Kurtarıcı Düğün Tavsiyeleri gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde Kurtarıcı Düğün Tavsiyeleri ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Kurtarıcı Düğün Tavsiyeleri

En mühim günüz için kurtarıcı düğün tavsiyeleri

 Eşler için her detayın mühim olduğu en özel an olan düğün merasimi ve hazırlık sürecinin eksiksiz, müthiş geçilmesi istenir. Düğünde dikkat edilmesi gerekli olan durumları bu paylaşımımızda altını çizerek yeni evlenecek olanlara hiç bir yerde bulamayacakları ipuçları verdik.

 -Düğünde yapılacakların eksiksiz olması ve yaşanabilecek problemlerin önüne geçilmesi için eşlerle birlikte varsa nedimelerin de düğünle alakalı her şeyi not alması.

Düğün fotoğrafını da aynı gün çektireceksiniz planlamanızı önceden yapmanızda yarar var. Kuaföre erken gitmek, fotoğraf çekilecek yeri olabilecekse düğün mekanına yakın olarak belirlemek size zaman kazandıracak ve stressiz geçmesini sağlayacaktır.

-Organizasyon yetisi olan bunun yanı sıra tarafsız olabilen birini düğün günü için görevlendirebilirsiniz. Bu stresini yok etmese bile en aza indirecektir.

-Yoğunluk, stres yemek yemeyi size unutturabilir. En azından hafif bir şeyler yemenizi öneririz. Sonra yemek arayışına girebilir ve aç kalabilirsiniz.

-Ayakkabınızın kayganlığını tamamen yok etmek için ayakkabınızın alt kısmını zımparaya bilirsiniz.

-Markalar her ne kadar etkisi uzun, müthiş dese de ben halen 5 6 saat tesirini sürdürebilen bir rujla tanışmadım. Bu nedenle etkisi geçen bir rujla düğün merasimini geçirmek istemiyorsanız yanınızda mutlaka rujunuzu bulundurun.

-Unutulan yahut atlanan şeyin telafisi için çok geçse de, tek tavsiyemiz bunun için üzülmemeniz günün güzelliğini yaşamanız.

Size söyleyebileceğimiz en mühim tavsiye ise detaylara takılmamanız, unutmayın ki yalnızca rüya gibi bir düğün mutlu bir evlilik için yeterli değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu