Bayan Arkadaş Bul

Konya içi bayan arkadaş arıyorum

Konya içi bayan arkadaş arıyorum, evlilik sitemizde Konya içi bayan arkadaş arıyorum başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Konya içi bayan arkadaş arıyorum başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Konya içi bayan arkadaş arıyorum

0
  1. Mrb Konya’da ikamet eden ve çalışan biriyim Konya içi bayan arkadaş arıyorum

 

Çoğunlukla ilişkilerde bir dönem aldatmalar, hatta sonu boşanmalara kadar varan tatsız bir zaman yaşanabiliyor. Tabii bunun nedenleri çeşitli, ama bu süreç içinde eşlerde bazı değişiklikler görülebiliyor işte bunu yaşayan bireylerden bazılarının farkettiği değişiklikler.

– Bir yasak ilişki yaşayan koca suçluluk duygusuyla eşine karşı daha sevecen davranıyor.

– Yasak ilişki ilerlediğinde savunma mekanizması harekete geçerek karısının bütün kusurlarını ortaya döküyor.

– Bu tür kocalar genelde aileyle ve çocuklarla zaman harcamak istemiyorlar.

– Aldatan kocaların yapma stillerinde ya bir değişiklik oluyor veya hiç yapmak istemiyorlar.

– Aldatan kocanın aileyle bağları zayıflıyor ve buna neden olarak karısını görüyor.

– Para ile alakalı kocanın yaptığı belirsiz harcamalar ortaya çıkmakta.

– Ofiste veya yolda ona bir türlü ulaşamıyorsunuz, akşam eve beklenmedik saatlerde geliyor, işte sürekli olarak bir toplantı hali yaşanıyor.

– Aldatan koca kendisine daha fazla bakıyor. Yeni elbiseler, sık banyo yapmak, yeni bir parfüm, rejim veya egzersize başlamak gibi değişiklikler görülebiliyor.

– Eve sürekli olarak, karısı açtığında sessiz telefonlar geliyor. Kendisi arada bir telefonda fısıldayarak konuşabiliyor.

– Cep telefonu faturalarında sürekli olarak aranan yabancı numaralar çok fazla yer tutuyor.

Kadınlar aldattığında çok daha dikkatli davranıyorlar. Onlar için günü birlik bir ilişkiden fazla uzun süreli ve bağları kuvvetli bir ilişki yaşamak çok önemli. Ayrıca seks yoluyla bulaşan hastalıklar hususunda kocalarından daha fazla hassaslar. Kadın bir yasak ilişki yaşadığında yüzünde bir parıltı beliriyor. Her bakımdan çok çekici olabiliyor. Sorunlar ne olursa olsun aldatılan taraf çok fazla zarar görüyor ve çoğu zaman da bunlar kadınlar oluyor. Eşinizle bir problem yaşıyorsanız bunu yüzyüze konuşup belki sonu aldatmaya varmayacak bir çözüm bulacaksınızÜ

Aldatmak Sendromu

Her tarafta bir aldatma tartışması almış başını gidiyor, bir gazete yok ki elime alır almaz aldatmaveyair bir manşet görmeyeyim. Bir yayın kalmadı ki; Ahmet Altan’ın temcit pilavı gibi döndüre döndüre bitiremediği kadınlar ve aldatmaveyair bir yorum okumayayım. Sakın yanlış bilinmesin, Ahmet Altan’ın yazılarını severim, sıkı bir hayranı olmasam da rastgeldiğimde yakaladığı detaylar beni gülümsetir.

konya içi bayan arkadaş arıyorum 2

Lakin, bu son çıkışı o denli ticari ve insanı rahatsız edecek bir frekansta oldu ki bu kitaba dair herşeyi okuduktan sonra kitabı kim, neden alacak çok düşünüyorum. Yok yok, çok satacağından eminim, çünkü koyun milletiz biz ne de olsa, ruhunu popüler kültüre ve magazine adamış, gündem (malum ülkemizin gündemi denince yine magazin geliyor akla) dışı birşeyi takip etme hususunda özürlü bir gariban millet işte.

Buyrun size bu sabahki Sabah Gazetesi’nin manşeti ; ‘ Aldatmak’ı kızına anlattı! Yahu bu adamın burada röportajı zaten günlerce çıktı, bakalım bu sefer ne konuşmuş diyor insan kendi kendine. Ve alt manşet şöyle sürdürmekte ‘Kadınların sıcaklığına muhtacım. Belki bundan yazıyorum onları…’ Hoppala bu ne demek şimdi bunun bunun yanında kızıyla bunun ne alakası var derken olaya vakıf oluyorum. Aktüel Dergisi için kızına ‘en derin ve içten röportajını’ vermiş. Diğerlerinden sonra yayınlanıyor ya tabii ki kızına bir favör yapması lazım, bunun bunun yanında Aktüel’de bir biçimde bu haberin değişik bir boyutuyla yayına girmesi lazım.

‘Aldatmak’ı okuyan kadınlar ne hissedecek?’ diye sormuş kızı. ‘Bence hayatlarına ve duygularına bakacaklar ve kendilerine şunu soracaklar: Acaba kendi içimde tanımadığım bir başka kadın taşıyor muyum? ‘ diye yanıtlamış babası da.

Ya ben mi enteresanım, yoksa bu kadın milletinden değil miyim diye kendimi sorgulamadan edemiyorum. Bırakın kadınları bir yana her erkek yahut kadın farklı zamanlarda bunu kendine sormaz mı zaten?

Neyse en içten röportajdaki bir başka soru ise : ‘Peki erkekler ne düşünecek bu kitabı okuduktan sonra?’

‘…Söylenen her cümlenin ardındaki saklı cümleyi merak edecekler. Bunun olduğunu farkedecekler bir kere.’

Bana göre bunun tercümesi bu kitabı hem erkekler, hem kadınlar okumalılar, hedef kitleyi geniş tutmak lazım pek tabii. Ayrıca bu kitabı okuyan yahut eşlerinin okuduğunu gören tüm erkeklerin paranoyak belirtiler göstereceğinden kuşkum yok.
Ben de siz değerli okurlarımız için kendi kendime bir soru sorup yanıtlıyayım bari…

‘Bu romanda çocuklar için birşey yok mu?’

‘Olmaz olur mu hiç, çocuklar da mutlaka okumalı ki anneleri mi babalarını aldatıyor, babaları mı annelerini, ne söylerken aslında ne demek istiyorlar biran önce yaşamın gerçekleriyle tanışsınlar!’

Konusunda zaten iyi olan sanatçılarımızın tiraj uğruna magazin basınına malzeme olmasını, kişiliklerinden ve saygınlıklarından ödün vermelerini üzüntüyle izlemeye sürdürmekteum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu