Evlilik Sitesi

Konya dul bayan arkadaş arıyorum Dul Bayan Arkadaşlık Sitesi Numaraları ve ilanları

[ad_1]

Merhaba Konya ve çevresinde oturan bay ve bayanlar, Bu konumuzda evlenmiş ayrılmış olan dul bayanlar ve erkekler için tanışma platformu oluşturduk. Hayat her zaman tek bir doğru üzerinde ilerlemiyor bazen inişler çıkışlar oluyor, çok severek evlendiğiniz biriyle bile anlaşamayıp ayrılabiliyorsunuz.

Bilmediğiniz huyları ortaya çıkıyor tahammülsüzlükler başlıyor artık ne deseniz karşı taraf bunu düşmanmış gibi algılayabiliyor hal böyle olunca ister istemez yollar ayrılıyor. Tabi ki kolay yolu seçmeden önce ilişkiyi kurtarmak için çabalamak gerekiyor, oturup konuyu detaylıca konuşmak, neden gecinemediğinizi sorgulamak çözüm bulmak gerekiyor. En son çare ise maalesef istemesekte ayrılıkla sonuçlanıyor. İşte biz de ikinci baharınızı yaşamak adına doğru kişilerle tanışmanız için ve yoğun iş temposu olan veya evden dışarıya çıkmaya vakti olmayanlar için ortak bir konu oluşturduk.
Kendinizi tanıtmak ve daha önce ki evliliğinizde çocuğunuz varsa yazmak devamında nerede yaşadığınızı nelerden hoşlandığınızı yazın.
Kendinizi tanıtmayı unutmayın, karşınız da ki kişi sizi yazdıklarınızla tanıyıp iletişime geçecektir. İlk etapda telefon numarası bırakmamanızı öneriyoruz skype line viber hotmail ile iletişime geçmeyi deneyin sonra tanıyın whatsapa geçin.
Sitemiz konya ücretsiz arkadaşlık sitesidir.
Ahırlı
• Akören Akşehir,Altınekin,Beyşehir,Bozkır,Cihanbeyli Çeltik,Çumra,Derbent
• Derebucak,Doğanhisar,Emirgazi,Ereğli, Güneysınır,Hadim
• Halkapınar, Hüyük,Ilgın,Kadınhanı,Karapınar,Karatay, Kulu
• Meram,Sarayönü,Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu,Yalıhüyük , Yunak
Hadi durmayın mutlu bir yuva için ilk adımı siz atın!

Haftanın ilanı
Ben Konyada Eda 26 yaşında
esmer 170 boyunda balık etli, hiç evlenmemiş, tuhafiyecide tezgahtar olarak çalışıyorum

Ailemle beraber konya ereğlide oturuyorum. Merkezden veya yakın ilçelerden erkek arkadaş arıyorum.

Fazla sözü uzatmak istemiyorum. Kendini bilen ve mutluluğa huzuru önemseyen, 3 günlük dünyada 3 dklık heveslerin peşinde olmayan erkekleri arıyorum.

Mesaj gönderirseniz uygun gördüklerime geri dönüş yaparım. Eğer dönüş yapmıyorsam mesajınızda kendinizi yeteri kadar tanıtmamışsınızdır.

Kendini fazla tanıtma gereği duymayanlara bende yazma gereği duymuyorum!

konya erkek arayan bayanların telefon numaraları (46),konya bayAn (32),bayan arkadas arıyorum konyadan (27),konya dulbayanlar (21),konyada arkadas arayan bayanların telefonu (20),konyada bayan arkadaş (20),KONYADULBAYANARKADAŞ (20),konyadulbayan (17),arkadasarayan (17),konyada erkek arkadaş arayan bayanlar (16),konyada erkek arayan dul bayanlar (16),konya bayan arkadaş ariyorum (15),nete nu (15)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu