Evlilik Sitesi

Kilis Olgun Bayanlar İlanları – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

[ad_1]

Nükhet ben, Kilis olgun bayanlar arasındayım. Umarım herkes iyidir ve mesajlar gelmeye başlar. Yaşım 37 arkadaşlar. Çalışan bir bayanım. Mutlu olmaya çalışıyorum ama yalnızım. Bir defa evlendim ve dulum 10 senedir. Onun dışında merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz yanıtlarım. Ayrıca mesaj atanlara cep telefonumu vereceğim ve gerisi umarım güzel olacaktır.

Kilis olgun bayanlar konusunda benim yanımda olan çok erkek vardı bir zamanlar. Yarısı evlendi gitti yarısı hiç yazmadı ne bileyim sonuçta arkadaştık. Ama şimdi arkadaş olacağım kişileri daha iyi seçeceğim ve hayırlısını isteyeceğim. Öyle bir gün var diğer gün yok olmasın işte. Var olan saygı ve sevgiyi korumamız gerekiyor sonuçta. Benim birtakım prensiplerim de var şimdi onlardan bahsedeyim biraz.

Kilis Olgun Bayanlar Arıyorum

Kilis olgun bayan arayanlar var biliyorum. Çünkü insan olgunlaştıkça güzelleşir, olgunlaştıkça güzel düşünür. Bu nedenle erkeklerin olgun bayan arayışına saygı duyuyorum. Prensiplerime gelecek olursak önce anlayışlı birine ihtiyacım var. Sevgi hep sonra gelir bende. Sevgiden önce saygı vardır, insanlık vardır. Hoşlanmak da iyidir tabi ama karışık durumlar ya aşk meşk işleri üzüyor çoğu zaman. Umarım bu kez üzülmeden güzel günler görürüz.

Kilis’te yaşıyorum ben. Burada kalırım öyle farklı şehre gitmek istemem. Arkadaşımla çok iyi anlaşırsak o gelsin yanıma ne olacak değil mi? Prensiplerime devam edeyim neyse konu dağılmasın. Arkadaşlar, canlar benim bir huyum daha var. Kırılmak beni çok üzüyor. Gerçekten hoşlanan arkadaşlar olacaktır ama çok küçük laflara darılıyorum bazen. Bu yüzden sabırlı erkekler yazarsa daha iyi arkadaş oluruz. Son olarak şunu da aktarmadan edemeyeceğim. Ben ciddi bir arkadaş arıyorum tamam mı vakit öldürmek için değil gerçekten paylaşmak için.