Evlilik Sitesi

Kilis Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

[ad_1]

Öncelikle ilanımı okuyacak olanlara iyi günler diliyorum. Adım Suna. 25 yaşındayım. Kilis erkek arkadaş arayan bayanlar konusunda bekleyiş içindeyim. Ama bu bekleyiş ne kadar sürer bilmiyorum. Açık konuşmak gerekirse biraz sabırsızlık var bende. Bir an önce erkek arkadaşım olsun da konuşayım diyorum falan da sabretmek lazım sanırım. Onun dışında yaş itibariyle henüz ciddi düşünemiyorum. Biraz vakit geçmeli, tanımalı, anlaşmalı. Herhalde insanlar genel anlamda benim gibi düşünüyor. Çünkü birden arkadaş olmak tez ayrılık getiriyor çok gördük böyle.

Kilis erkek arkadaş arayan bayanlar tam anlamıyla sıcak kanlıdır. Üzmez insanları, beklentisi büyük değildir. Çevremden gördüklerimi söylüyorum sizlere. Onun dışında nasıl desem ki heyecanım için kusura bakmayın ama evlilik lafını duymak istemiyorum şuan.

Kilis Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar İlanları

Evet arkadaşlar bahsetmem gereken bir konu daha var. Şimdi öncelikle kıskanç erkekler için konuşacağım. Lütfen ben çok sıkılan biriyim, kısıtlamaya gelemiyorum bilginize arz ederim. Ay çok da kibar bir kadınımdır arkadaşlar. Günden güne yalnızlaşsam da bu konuda biraz anlayışa ihtiyacım var.

Bir diğer konu da şu arkadaşlarım; hissiyat çok daha önemli bilir misiniz acaba? Eğer bir insana karşı hissim az ise gerçekten ilerlemiyor durum. Ayrıca soğuyorum çok üzerime gelindiğinde. Sonuç olarak sakin bir arkadaşlık süreci yaşayalım istiyorum tamam mı? Mesajlarınız da gelsin okuyup bakalım işte.

Son olarak bahsetmem gerekiyor. Ben hiç evlenmedim ve böyle bir karar da almadım zaten. Hayatım boyunca iyi insanlarla karşılaştım çok şükür fakat kalıcı olamadılar işte. Her ne kadar yalnız yaşamaya devam etsem de bir gün seveceğim biliyorum. Bunların bilincinde olarak mesaj atarsanız benim numaramı vermem daha kolay olur. Haydi bakalım ben gittim.