Evlilik Sitesi

Kilis Dul Bayanlar Cep Telefonları

[ad_1]

Kilis dul bayanlar hey gidi günler hey nasıl geçti değil mi? Ben dulum ve arkadaş arıyorum artık. Yaşım 38. Evet yanlış okumadınız 38. Birkaç senedir dulum ve hayatımda yenilik arıyorum. İyi bir arkadaşım olsa, yalnız bırakmasa güzel olur sanırım. Kaç senedir yalnız takıldım zaten onun dışında duygularım var benim hala ölmeyen. Birine karşı hissim olsun istiyorum ya ama zor işte şu sıralar. Yalnızlıktan mıdır anlamadım ama taliplerim bu süreçte beni tek bırakıyor. Mesela biriyle arkadaş oluyorum kalkıp soğudum diyor, diğeri evlenmekten korkuyor. Kimse merak etmesin yeniden evlenmek gibi bir amacım yok ama insanız işte aşık olursak bilemeyiz ki.

Kilis Dul Bayanlar Numarası

Kilis dul bayanlar konusunda neyi merak ediyorsanız sorabilirsiniz ama önce tanışalım tamam mı? Mesaj atın da telefonumu vereyim sonrası bir merhaba ile yola devam. Arkadaşlık iyidir hele ki anlaşacağım biri olursa ne güzel sevgidir. Var ya ben çok özledim bir arkadaşım olsun. Kız arkadaşlarım çok sorun yok da erkek arkadaş konusunda seçiciyim işte. Kırmayan, üzmeyen, sahiplenen birileri vardır elbet Kilis’te. Burada olmasa da olur, farklı yerlerden yazacak olanlara da dönüş yapacağım sözüm olsun.

Biz kadınlar biraz farklıyız bilirsiniz. Duygularımız değişiktir, anlık karar verebiliriz ama sabırsız erkeklere tahammülüm yok. Bazı arkadaşlar var hemen arkadaş olalım, sevgili olalım diye kafamın etini yiyorlardı. Ya deneyelim dedik o da olmadı daha ben ne yapayım ki anlayamıyorum. Valla bakın benden size tavsiyedir, lütfen anlaşamadığınız biriyle sevgili olmaya zorlamayın. Emin olun ki sonuç hüsran oluyor ve üzülüyorsunuz. Doğal olarak ben de üzülüyorum işte. Aman diyorum gerçekten uzun vadeli arkadaşlık isteyenler yazsın tamam mı rica ediyorum o zaman görüşürüz.