Evlilik Sitesi

Kendime erkek arkadaş arıyorum – Erkek arkadaş arıyorum

[ad_1]

Kendime erkek arkadaş arıyorum diyen kadınlar ben hakan sayfama hoş geldiniz. İletişim numaram: Okumakta olduğunuz makale sayfam gerçek ve günceldir. Genel olarak biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Yaşım 38 bekarım, Bu yaşıma kadar da hiç evlilik yapmadım. Boy 1,75 kilo 75, boy ve kilom orantılıdır. Yüz simam güzel ve fiziksel olarak gayet normal ve yaşa göre de oldukça genç göstermekteyim. Anadolu üniversitesi açık öğretim işletme mezunuyum. Sağlık alanında tıbbi malzeme tedarikçisi olarak hizmet vermekteyim. Alkol ve sigara kullanmadığımı belirtmek isterim. Samimi ne istediğini bilen kadınlarla kısa süreli veya uzun süreli ilişki kurmak istiyorum. Uzun süreli ilişki tercihimdir. Her şey de olduğu gibi güven sadakat benim için önemlidir. Aradığım cinsiyet bayandır. Erkekler lütfen aramasın.

Kendime erkek arkadaş arıyorum size güvenebilir miyim ?

Evet sadakatimden ve doğruluğumdan asla şüpheniz olmasın.  Bana % 100 güvenebilirsiniz. Ben sanal ortamda ki ruh hastası olan erkeklerle kesinlikle karıştırmayın. Beni ararsanız her sorduğunuza doğru cevaplar alırsınız bende sizlerden doğru cevaplar beklerim tabi ki. İki tarafında bir birine saygılı davranması güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Özel numaradan arayanlara bakmıyorum. Çünkü onlar özel numaradan aradıkları için büyük saygısızlık yapıyorlar. Özelden aramayın normal arayın olumsuzluk olduğunda zaten ilgilenmiyorum ve asla rahatsız etmiyorum. Site de arayış içinde olmamın sebebi beni anlayabilecek benimle uyumlu ve benim istediğim kriterlerle örtüşecek kadınlarla tanışmak istiyorum. Ben ne istediğimi çok iyi bilmekteyim kriterlerim bellidir. Uymadığı takdirde zaten kimseye ümit vermem zaman kaybı olmasın diye başlamadan zaten biter.

Tanışma süreci nasıl ilerliyor

Tanışma süreci beni doğrudan arayarak başlar. Klasik sorular sorarak tanışma süreci başlar. Mesela evli misin bekarmısın, nerede oturduğumuz ne iş yaptığımız gibi sorular sorarak tanışma başlar. Kriterleri anlatarak konuşma da örtüşmeyen nokta olursa zaten başlamadan biter. Telefonda konuşma olumlu geçerse telefonda konuşma süresini kısa tutuyorum. Görüşme en kısa zaman da olması benim tercihimdir. Reel görüşmeyi en fazla 1 hafta içinde olması gerekiyor. 1 hafta içinde görüşemediğim kadınlarla telefon diyalogunu kesiyorum. Benim kaybedecek zamanım hiç yok. İlk görüşme de, duruma göre arkadaşlık devam eder veya hiç devam etmez, benimle tanışmak isteyen kendime erkek arkadaş arıyorum diyen güzel hanımlar beni hemen arayabilirsiniz. Herkese saygılarımı sunar iyi günler dilerim.

iletim için lütfen linke tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu