Bayan Arkadaş Bul

Kars Evlilik

Kars Evlilik, evlilik sitemizde Kars Evlilik başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Kars Evlilik başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Kars Evlilik

51Oy Ver.

Kars Evlilik

Ben Burçak 50 yasinda 2 defa evlenmiş. Kars ta Yaşıyorum., cok iyi kalpli iyiliksever bi insanim. Seyahat etmeyi seviyorum. Bi cok avrupa ve arap ulkelerini gezdim. Hobby lerim tenis oynamak ve seyahat etmek. Yemek yapmayi cok severim
Ne arıyorum: Oncelikle dogru ve durust yalani kesinlikle sevmeyen bir insan. Sorumluluk almasini bilen, sevgi ve sayginin anlamini bilen… Allaha inan ci sonsuz olan, dini gorevlerini yerine getiren icki ve sigara icmeyen, mumkunse kendi evi ve isi olan kendini gecindirebilen bir es adayi ariyorum.

Kars Evlilik Sitesi, Kars evlilik, kars evlilik siteleri

Görünüm

kars evlilik sitesi, kars evlilik, kars evlilik siteleri
kars evlilik sitesi, kars evlilik, kars evlilik siteleri

Boyum: 161 – 165 cm (63,1 – 65,0 inch)
Göz rengim: Siyah
Saç rengim: Kestane Kahverengi
Figürüm: Kaslı
Ağırlığım: 51 – 55 kg ( 1.3- 121.3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Sağlıklı besleniyorum
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Az çok antremanlı
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Yönetici
Mesleğim: Diğer
1. yabancı dilim: İngilizce
2. yabancı dilim: Almanca
Kişiliğim: Doğal

Kars Evlilik Sitesi, Kars evlilik, kars evlilik siteleri

kars evlilik sitesi, kars evlilik, kars evlilik siteleri
kars evlilik sitesi, kars evlilik, kars evlilik siteleri

10 Ekim 1963 tarihinde Edremit’te dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamına Ayvalık’ta başladı, ardından taşındıkları Ankara’da ilkokul, ortaokul ve liseyi bitirdi. İlk evliliğini 16 yaşında yaptı. Bir buçuk yıl sonra eşinden boşandı. Hemen sonrasında Bulvar Gazetesi’nin gerçekleştirdiği güzellik yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Yarışmadan bir gün sonra evli olduğu ortaya çıkınca tacı elinden alındı. O yüzden taçsız kraliçe diye adlandırılmıştır. 1983 senesinde ilk filmi olan “Haram”ı çevirdi. Ardından sayıları atmışı geçen bir çok filmde rol aldı. “Benim Sinemalarım”, “Üç Halka 25”, “Bir Kırık Bebek”, “Fazilet”, “Berlin in Berlin”, “Bir Kadının Anatomisi” “Salkım Hanım’ın Taneleri” ,”Yeşil Işık”, “Hababam Sınıfı” filmlerindeki rolleri ile büyük beğeni aldı, çeşitli ödüller aldı. 80’li senelerin sonunda müzik yaşamına başladı. Bülent Ersoy gibi büyük assolistlerden destek ve onay alarak assolist olarak sahnelerde yerini alırken altı tane albüme imza attı. 90’lı senelerin başında televizyona geçiş yaptı. Çeşitli dizilerde rol aldı ve talk show programları yaptı. 1997 senesinde Kaya Çilingiroğlu ile ikinci evliliğini yaptı. Kısa bir süre sonra 15 Ocak 1998’de kızı Zehra dünyaya gözlerini açtı. 22 senesinde ilk tiyatro deneyimini, Mazlum Kiper’in yönettiği “Bugün Benim Doğum Günüm” adlı oyununda yaşadı. Müzik, sinema, televizyon çalışmalarının sonrasında Aralık 20’de kendi adını taşıyan “Hülya” dergisini çıkarmaya başladı. 23 senesinin Nisan ayında ise, ilk kitabını “Mavi Yansıma” adıyla elektronik ortamda takipçilerinin beğenisine sundu. Cannes Film Festivaline katılan ve gururumuz olan ilk Film Starımız. Moskovo’da çok önemli ve kıymetli bir film ödülüde almıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu