Bayan Arkadaş Bul

Kapalı Bayan arkadas

Kapalı Bayan arkadas, evlilik sitemizde Kapalı Bayan arkadas başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Kapalı Bayan arkadas başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Kapalı Bayan arkadas

0

Ben Rana Endenozyalıyım Türkiyede Özel bir hastanede hemşireyim. Kalp beyt-ül haram kapısıdır. Bi kez lebbeyk deyince sağa sola bakılmaz…..insan karşısındakine ayna misali..neyse onu görür..edeple bakan edepli görür..şeffaf,olduğu gibi olanlarla kesişsin yollarımız..
Ne arıyorum: Hoşgöru,sadakat..En önemlisi güven.. maddi bi beklentim asla yok çünkü rızka Allah kefil..huzur..huzurla ebedi saadete yürüyecek yol arkadaşlığı…Bi adım ardında secdeye varabileceğim eş..önce allah’a kul sonra kalbime sevda…hepsi bu…

 

tesettürlü bayan arkadaş ariyorum, kapalı bayan arkadas, kapalı bayanlar,

Tesettürlü Bayan Arkadaş Arıyorum

İslam dinine inanan bireylerin ağırlıklı olarak yaşamış olduğu ülkemizde, sevgili yahuthut evliliklerinde İslam dinine uygun olarak seçilmesine önem verilmektedir. İslam dininde kadınların belirli yaşa geldikleri zamandan bu yana kapalı olması ve kıyafet seçimlerinde de fazla açık giyinmemesi gerekiyor.

Bu özenli kaidelere dikkat eden bayanlar olduğu kadar, izdivaç edecek oldukları bayan eş adaylarının kapalı olmasına önem veren erkeklerde bulunmaktadır. Aradıkları özellikteki bayan eş adaylarını yakın etrafında bulamayan yahuthut buldukları bireyler ile de anlaşamayan erkekler tarafınca çok fazla dile kazançlan tesettürlü bayan arkadaş arıyorum ihtiyaçları için hizmet veren sitemizde, her yaş içindeki bayanlar tarafınca açılmış olan açıklamalar bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu