Bayan Arkadaş Bul

Kaliteli Sohbet

Kaliteli Sohbet, evlilik sitemizde Kaliteli Sohbet başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Kaliteli Sohbet başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Kaliteli Sohbet

51Oy Ver.

Kaliteli Sohbet, Kaliteli Sohbet Sitesi, Kaliteli Sohbet Siteleri, Her yeni başlangıç biraz daha eksiktir bir öncekinden…… Adıım Yasemin 38 yaşındayım. 175 180 arası boy kilosu normal ve kendine güvenen kendi kararlarını kendi verebilen biri olmalı kendi evi olabilir kalbi temiz merhametli vicdanlı sorumluluklarını bilen sen ben demeden biz demeyi bilen biri olmalı en önemlisi esine namusuna sahip çıkan biri olsun…..

Ne Arıyorum: Çaresiz aşk yoktur…. çareleri reddeden aşıklar mevcuttur.. Bazı zaman dayanmaktır sevmek; hayat nereden vurursa vursun ayakta durabilmek… Bazı zaman yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek… Bazı zaman ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek. Ve arada bir hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile, yüreğinde taşıyabilmek.
ÖZDEMİR ASAF

kaliteli sohbet, kaliteli sohbet sitesi, kaliteli sohbet siteleri
Kaliteli Sohbet, Kaliteli Sohbet Sitesi, Kaliteli Sohbet Siteleri

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Diğer
Ülke Türkiye
Şehir Bursa
İlçe Osmangazi
Genel Bilgiler
Boyu 1.55 cm
Kilosu 55 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği Daha sonra istiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Boğa
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Arkadaş Canlısı, Ciddi, Duygusal, Dürüst, Eğlenceli, İyimser, Konuşkan, Kıskanç, Modern, Sabırlı, Sempatik, Sorumluluk Sahibi, Titiz, Zeki
Konuştuğu Diller İngilizce
Kuran-ı Kerim Okumayı bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum
Namaz Kılamıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Hanefi

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
28-42
Medeni Hali Boşanmış
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Ela
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans Üstü
Geliri 50 TL ve üstü
Çocuğu Olmasın
Sigara Kullansın
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Bilhassar Saygı, Sevgi, Güven, Hoşgörü, Gelir Uyumu, İyi Vakit Geçirme
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Olabilir
Namaz Cuma namazlarını kılsın
Mezhebi Hanefi


Kaliteli Sohbet Sitesi

Birevlilik, Günümüzde sohbet sever bireylerin kesintisiz bir muhabbet ağı aradığı vede kaliteli sohbet sitesi aradığı son haftalarda ücretsiz ve bedava hizmet veren ilk ve tek sohbet sitesidir. Hedefindeki vizyonluğunu tamamen kullanıcı (user)’lerine bağlı olarak bunların bunun yanında kullanıcısının en fazla ihtiyac duyduğu noktada karşılarına birden fazla sözcüklerde googlede ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda görmüş olduğu kaliteli sohbet sitesidir.

Kaliteli Sohbet, Kaliteli Sohbet Sitesi, Kaliteli Sohbet Siteleri

Mütevazi ve Heyecan dolu dakikaların hiç eksik olmadığı önder kaliteli sohbet sitesi sürekli olarak kendisini güncelleyerek gücünü sürekli olarak arttırmaktadır. Seviyenin ön planda olduğu 25 senesinden beri hizmet’e önem vermiş Yetişkin Sohbet sitesidir. Bağlantı kurulduğundan bu yana akıcı sohbetin vazgeçilmezliğine sizlerde varın. Doyumsuz keyifli dakikaların heyecanını çıkartın. Yolda,iş yerinde,evde,hatta tatilde bile sanal dünya çapındaki yerinizi alarak yeni arkadaşlık bağını kurun.

 

Birevlilik arayan sohbet kullanıcıları web sitemize giriş yaparak eski Birevlilik üyelerine ulaşabilirler. 2016 Birevlilik sohbet odalarının haydi kanalı ile açılmış server içinde hoş sohbetler dileriz.
Ülkemizde sohbet sektöründe önce gelenlerden biri olarak önderlik sürdüren haydi.net sohbet odaları kapanmış olsa bile eski kullanıcılar Birevlilik’i aramaktadır. Birevlilik net büyük sunuculardan birisi olarak mynet gibi portal siteler ile yarış içinde sürdürmüş olduğu rekabet ile bir kaç yıl öncesine kadar açık olan site tamamen kapatılmıştır.
Güvenilir siteler içinde başı çekerek gelen dostlarımıza kucak dolu sevgileri arz ediyoruz. Sürekli olgun insanlarla tanışmaktan gurur duyarak zaman geçtikte yeni arkadaşlar ile tanışıp sırdaş, dost olmaktan mutluluk duyuyoruz
Doyumsuz Muhabbetin Peşine Gelen Aşk İle Sohbet Odaları.
Giriş yaptığınız muhabbetin koyu ve akıcı ilerleyişi ile karşı cins profil gezintileri, irc giriş ile kanaldaki kullanıcı partner, yahut rentboy ile onu en yakında zamandan tanıma fırsatı, her hangi bir ücret olmadan, donmadan kaliteli, düzeyli, dürüst sohbet odaları ile birlikte tüm sohbet kanallarında yaşanan ve yaşanmaya sürdürmekte olan, Sevgiye dair ne varsa güzel bir ortam ile gelen misafirleri ağırlıyabileceğimiz bir editlenmiş elit insanlara özel olarak hazırlanan Muhabbet, Sevgi, Aşk, Ve Sohbet kanalı ile hizmet vermekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu