Evlilik Sitesi

İzmir’de Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

izmir’de erkek arkadaş arıyorum telefon numaram ilanlarına hoş geldiniz. Bu yazımızda izmirde erkek arkadaş arayan bayanların haykırışlarını duyacaksınız.. Bakalım neler demişler. Burcu ben. İzmir erkek arayan bayanlar arıyorsanız bekleyin yani aramayın ben geldim ya. İzmir’de erkek arıyorum işin açığı bu arkadaşlar. Kendime yakışan, iyimser, sevgi dolu ve hiçbir zaman kavga bile etmeyeceğim bir kişiye ihtiyacım var.

Niye var peki? Kendimle ilgili kararlar alamıyorum bazen. Mesela bir işe gireceğim, gireyim mi girmeyeyim mi 1 hafta oturup düşünüyorum. Ya bu en küçük örnek işte her konuda böyleyim. Yaşım 30. Belki evlenmek de nasip olur ama şu an için ben İzmir’de erkek arıyorum. Başka amacım yok. Kısmettir bu işler çok sevdik, ısındık diyelim o zaman evlilik kararı alabiliriz kim bilir.

Merhaba Berna ben Hasan makine mühendisiyim ızmir de yalnız yaşıyorum sizinle tanışmak sevgili olarak görüşmek uyum ve güven sağlanırsa evlenmek istiyorum tabi ki sende istersen. Ben 15 yıldır yalnız yaşıyorum artik yalnizlik çekilmez oldu. Yaşım senin için sorun olursa arkadaşça görüşürüz zaman içinde uyum sağlarsak evleniriz sen kendini ne zaman hazir hissedersen o zaman beraber yasariz demiş Hasan bey.

İlgili Aramalar: Evli erkek arıyorum, Günlük bayanlar, Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram, Dost arayan bayanların telefon numaraları, Parayla erkek arayanlar, İzmir dul bayan telefon, Erkek arkadaş arayan dul bayanlar, Dulum erkek arıyorum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu