Bayan Arkadaş Bul

İslami Evlilik Sitesi

İslami Evlilik Sitesi Hayat Arkadaşım olarak aynı zamanda İslami Evlilik Sitesi arayışında olanların ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. İslami kaidelere göre bir eş bulmak, yuvasını bu temeller üzerine bina etmek ve iki cihanda da yol arkadaşlığı etmek isteyenleri sitemize davet ediyoruz. Seviyeli bir birlikteliğin kapısını aralamak ve bir ömür boyu sürecek evlilikler yapmak isteyenleri bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

i̇slami evlilik sitesi
i̇slami evlilik sitesi

İslami Evlilik Sitesi Kadınlar İçin

İslam dininin evliliğe bakışı oldukça farklıdır. Buna göre evlilik sadece bu dünyada geçici heveslerin tatmininden ibaret değil, aynı zamanda ahiret hayatına bir yatırımdır. Asıl olan da ahirettir ve bu dünyada birbirlerinden razı olacak, birbirlerini mesut eden çiftler orada da birlikte olabileceklerdir. Üstelik evlilik bir çınarın kökleri gibidir ve bu köklerden İslami ahlak ile ahlaklanacak çocuklar dünyaya gelecektir. Müslümanların sayısının artması ve hayırlı nesillerin yetişmesi adına da evliliğin önemli bir yer vardır. İslami evlilik sitesi olarak sayfamızda bütün bu değerleri gözeten, İslami ahlak ve yaşam tarzını benimsemiş, amacı evlilik olan kişileri bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Evlilik Sitesi Kategorimize Göz Atmak ister misiniz ?

İslami Evlilik Sitesi Erkekler İçin

Hayat Arkadaşım ücretsiz bir İslami evlilik sitesi olma özelliğine sahiptir. Hem bay hem bayan ziyaretçilerimiz sitemiz üzerinden tanışabilir, konuşabilir, evlenmek istedikleri kişide aradıkları kriterleri konuşabilir, yaşam tarzlarına ve hayattan beklentilerine dair detayları birbirleriyle konuşabilirler. Ortak karar varmaları halinde de mutlu bir yuvaya adım atabilirler.

İslami Evlilik Kategorisinden yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. merhaba ismim çağlar 32 yaşındayım istanbulda yaşıyorum inşaat sektörü ile uğraşıyorum allah korkusu olan eşine sadakatli dürüst güvenilir bir eş adayı arıyorum
    05528312936

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu