Ana Sayfaİş Başarısıİşe Yarayan Bir Emlak Asansör Konuşması

İşe Yarayan Bir Emlak Asansör Konuşması

İşe Yarayan Bir Emlak Asansör Konuşması

Bir emlakçı olmanın yollarını arıyorsanız, güçlü bir asansör satış konuşması yapmanız gerekir. Çoğu insan, bir emlakçının ne yaptığını bilir, ancak içgörülerin tamamını bilmez. Bu makale, asansör konuşmanızı geliştirmek için bazı önemli süreçleri gözden geçirmenize yardımcı olacaktır. Öyleyse sonuna kadar okumaya devam edin.

İşte başlamak için birkaç temel kural:

Gayrimenkul işine yönelik müşteri adayları oluşturmak için bu hızlı tempolu dünyada çok az zamanınız var. Yani, ihtiyacınız olan ilk şey, bazı benzersiz beceriler kazanmaktır. Alıcıları mülkünüze çekmek ve onları ücretsiz bilgi verirken müşterilerinize dönüştürmek için özel araçlara ihtiyacınız var. Kariyerinizde uzun bir yol kat etmenize yardımcı olacaktır.

  • Cazibenizi 20 saniyeden daha kısa sürede ortaya çıkardığınızdan emin olun.
  • Sohbete asla emlakçı olduğunuzu söyleyerek başlamayın.
  • İlk denemenizde etkileyici olun, bu yüzden hevesli olduğunuzdan emin olun
  • Son olarak onlara uzmanlıklarınızı söyleyin veya ehliyetinizi gösterin ve insanlara kartvizitinizi vererek sohbeti sonlandırın.

Uzmanlar, görünüşünüzün ilk izleniminizi saniyenin onda biri kadar bir sürede oluşturabileceğini göstermiştir. Yüz görünümüne dayalı yargılar, şüphesiz birbirini tedavi etmede ve birbirlerine yaklaşmada önemli bir rol oynayabilir. Ve bu kritik saniyeleri kolaylıkla atlatırsanız ve benzersiz sorularınızla onları daha fazla meşgul ederseniz, iyi bir iş için hazırsınız demektir.

Tipik Asansör Konuşması

Çevrimiçi olası satışlar için, gösterişli ve çekici bir asansör konuşmasına sahip olmak çok önemlidir. Ayrıca kişinin kendine odaklı olmaması gerektiğinin farkında olması gerekir. Mükemmel bir pazarlama stratejisi için, müşterilerinizin inancını kazanmak için sorun ve çözümü kanıtlarla birleştirmeniz gerekir.

Satış konuşmanızın normal bir konuşmanın parçası olması gerektiğini aklınızda bulundurmalısınız. Fırsatın ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemeyeceğiniz için. Kim bilir, rastgele bir alışveriş merkezini ziyaret ederken bir sonraki müşterinizi alabilirsiniz.

İşletmenizi çevrimiçi ortamda tanıtmak için kendi blogunuzu bile başlatabilirsiniz. Emlakçıların çoğu bundan faydalandı.

Ne kadar çok pratik yaparsanız, o kadar iyi olursunuz

Gayrimenkul asansör satış konuşmanızda mükemmel olmak için iyi bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bir arkadaşınızdan veya güvendiğiniz birinden yardım isteyin. 20 ile 30 saniye arasında yapın. Konuşmanızın organik bir şekilde aktığını göz önünde bulundurarak farklı senaryoları görselleştirin ve satış konuşmanızı ‌ oluşturun. Kendinizi yeni insanlarla tanıştığınızı ve bu gibi durumlarda nasıl davranacağınızı düşünün. Nasıl sohbet edersin? Emlak işi için müşteri adayları oluşturmaya gelince , Send Koala size yardımcı olur. Asansör konuşmanızı hazırlamanın en etkili yollarından bazılarını size gösterdik. Bu nedenle, bir müşteriyle bir sonraki görüşmenizde, bunları buna göre uyguladığınızdan emin olun.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar