Evlilik Sitesi

İnternetten Sevgili Bulmak

İnternetten Sevgili Bulmak, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde İnternetten Sevgili Bulmak gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde İnternetten Sevgili Bulmak ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

İnternetten Sevgili Bulmak

İnternetten sevgili bulmak sağlıklı mı?

İnternetten sevgili bulmak özellikle son haftalarda ilişkiler için en popüler başlangıç şekli olarak kabul edilmektedir. Yapılan araştırmalara göre çiftlerin %40’ı internettentanışarak bir ilişkiye başlamakta. İş yerinde, aile yahut komşular aracılığıyla tanışıp ilişkiye başlama oranı ise yüzde 10. İnternetten tanışmanın olumsuz yönleri olduğu gibi fazlası ile aslında olumlu yönleri de bulunmakta. Tabi eğer doğru yönde kullanıyorsanız.

Geçmiş zamanlarda internetten tanışanlara şaşırılır, ön yargılı davranılırdı. Gel gelelim ki mobil teknoloji yaşamımızda öyle bir yer edindi ki cep telefonu üzerinden tanışmak, flört etmek en kestirme ve en doğal yöntem halini aldı. Yani instagramın, evlilik sitelerinin artık görücü rollünü taşıdığını aktarabiliriz. ABD Chicago Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre, internet üzerinden tanışan çiftlerin klasik yollarla tanışanlara göre daha mutlu evlilikleri olmakta. Araştırmacılar ise, bu başarının sanal ortamda flört edenlerin eş bulmak için daha yüksek motivasyonlu olduğunu açıklıyor.

İnternetten sevgili olan çiftler için en mühim tavsiyemiz kendinizle alakalı bir şeyleri çözdükten sonra evlenmeniz.

ciddi evlilik sitesi başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

Ciddi Evlilik Sitesi

[wpcc-iframe class=”wp-embedded-content” sandbox=”allow-scripts” security=”restricted” style=”position: absolute; clip: rect(1px, 1px, 1px, 1px);” title=”“Ciddi Evlilik Sitesi” — Gönüldensevenler Blog” src=”https://blog.gonuldensevenler.com/ciddi-evlilik-sitesi/embed/#?secret=30xKYZueqV” data-secret=”30xKYZueqV” width=”600″ height=”338″ frameborder=”0″ marginwidth=”0″ marginheight=”0″ scrolling=”no”]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu