Evlilik Sitesi

İnternetten Nasıl Sevgili Bulunur ?

İnternetten Nasıl Sevgili Bulunur ?, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde İnternetten Nasıl Sevgili Bulunur ? gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde İnternetten Nasıl Sevgili Bulunur ? ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

İnternetten Nasıl Sevgili Bulunur ?

İnternetten sevgili nasıl bulunur ? Dikkat etmeniz gereken durumlar nelerdir ?

Günümüzde internet bilgi edinmek, araştırma yapmak, alışveriş yapmak hatta yemek yapmaktan tutun sevgili bulmak için bile kullanılabilmektedir.

İnternetten üzerinden sevgili bulma, eş arama, flört etme geleneği tam 20 senedir sürdürmektedir.

İnternet üzerinden bulacağınız sevgilinin asosyal, yakışıklı yahut güzel olmayan, gerçek hayatta kendine sevgili bulamayan biri olduğu önyargısına kapılabilirsiniz. Lakin öyle hikayeler ve olağanüstü çiftler var ki hiç boşuna kendinize sorun etmeyin . Hayatarkadasim.net olarak sitemize üye olan bireylerin detaylarının hiç bir yerde paylaşılmamakta. Sitemizde oluşturduğunuz üyelik hesabınızın kimliğiniz olduğunu unutmamalısınız. Bazı insanlar internet’in insanları birbirinden uzaklaştırdığını düşünürken, bazıları ise İnternet aracılığıyla kendi kafalarına uygun arkadaşlar edinme fırsatı bulmakta. Ayrıca sevgilisini internetten bulanlar bunu söylemeye çekinir, utanır. Aslını söylemek gerekirse bunda utanılacak bir şey yok, arkadaşlar! Sevgiliyi İnternet’ten bulmak yapılacak normal şeylerden biri hatta mantıklı yanları da bulunmakta. Peki, internetten sevgili bulmanın mantıklı tarafı ne olabilir ?

-Sosyal mekanlarda insanlar kendini ve rengini belli etmekten kaçınırken internette bireylerinın politik görüşleri hemen anlaşılabilir.

-İnternet adeta bir şov alanı olduğu için, insanlar entelektüel birikimlerini bolca gösterirler, kendinize uygun olanı seçersiniz.

-Sosyal mekanlarda zorunlu olarak takılan maskeler, İnternet’e girince çıkarılır. Paylaşımlarla, beğenilerle, herkesin vizyonu bir biçimde görülmektedir.

-Eğer görebilecek kadar dikkatliyseniz bireylerin geleceğe yönelik planlarını bile İnternet ele verir.

-Ofiste ütülü gömlekler, kalem etekler, kravatlar mevcuttur. Lakin gerçek yaşamları boyunca nasıl takılmayı sevdiklerini en iyi İnternet’ten anlarsınız.

-Sosyal hayatta kimse hayvan sever olmadığını söylemez. Lakin birinin paylaşımlarından bunu anlayabilirsiniz.

-Ve en mühimsi: O birinin yalnızca o an “denk gelmiş, en yakınınızdaki kişi” olmasından dolayı değil; seçtiğiniz, sevdiğiniz, uyum sağladığınız bir karakter olduğu için birlikte olduğunuzu bilirsiniz.

Yapılan bir araştırmaya göre çevrimiçi başlayan ilişkiler 18 aydan daha fazla uzun sürmemekte ve bu süre sonunda çiftler evlilik kararı alabilmektedir. Bunun yanı sıra normal tanışmalarda bu karara varma süresi 4 seneye kadar çıkabilmektedir. Yine aynı araştırmaya göre çevrimiçitanışma sonucu yapılan evliliklerin oranı yüzde 17 olmakta. Küresel olarak bakıldığında ise çevrimiçi başlayan her 9 ilişkiden bir tanesi evlilikle sonuçlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu